Çınar Izgara

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
18.10.2013

Bursada ne yemek yiyelim diye sorunca herkes iskender yemelisiniz diyor. Bizde nereye gidelim diye düşünürken Heykelde Ulucaminin yanında Çınar Izgara karşımıza çıktı. Yeri de çok güzel cadde üstünde,kolay bir yerde.Bir baktık içerisi de neredeyse dolu,bu insanların bir bildiği vardır diyerek girdik içeri.İlk karşılama benden tam puan aldı hemen bizim için güzel bir masa ayarladılar. Çalışanların çok güleryüzlü olması bizi memnun etti. Sipariş verirken yardımcı oldular, gelip sohbet ettiler.
Tabiki İskender yedik, yani Bursa Kebap diyorlar.Böyle çok harika diyemiyorum ama tadı güzeldi yine de.Tereyağı biraz az geldi bana. Başka da öyle bir eksiği yok.


Gelmişken Bursaya bir de pideli köfte yemek gerekiyormuş. İskenderden hiçbir farkı yok ,tarz aynı. İçindeki et yerine köfte var.8 tane köfte vardı ama küçük küçük. Pidesi çok fazlaydı.Ama köftesinin tadı güzeldi.


Son olarak karışık köfte tabağı istedim ki Bursanın bütün köftelerinin tadına bakalım diye. İnegöl köftesi çok lezzetliydi. Kaşarlı köftesini de çok beğendim. Acılı köftesini malesef beğenmedim. Acısından dolayı değil,ki bilakis acısı kararındaydı ama köfte diğerleri gibi değildi böyle daha ezilmiş gibiydi.Diğerlerinden aldığım o lezzetli tadı acılı köfteden alamadım.


Gelelim Çınar Izgara'da fiyatlara, Bursa İskender 13 tl, Pideli köfte 10tl, Karışık Köfte 10 tl, ayran 1,50tl.Bana fiyatlar makul geldi.Porsiyonlar çok bol diyemem ama az da değildi. Açıkçası başka yerler ile kıyaslayınca pahalı bir yer değil. Hizmetten de memnun kaldık. Tek eleştirim bir masa düzenleri yok. Yani tabakların altına servis dahi açılmadı.Bence bunlara dikkat ederlerse daha iyi bir mekan olabilir.Afiyet olsun. • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  29.10.2013 Arda

  Fiyatlar da uygunmuş birçok yerde yedim ama bide burayı denicem

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  10.07.2014 soner ulker

  rezarvasyon icin arıyorum ama maalesef tlf acan yok boyle seymı olur

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  10.07.2014 Gezsek Yesek

  Soner bey internette bir numaraları daha var 0224 2216767 isterseniz birde buradan deneyin umarım buradan ulaşabilirsiniz :(

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart