Çınaraltı Restaurant

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
08.08.2016

Tatilin son durağı Antalya'dayız. Adrasan Koyu bu sene en merak ettiğimiz yerlerden biriydi. Olympos ile çok yakın aralarında aşağı yukarı 10 km var. Olympos bilinir Antalya'da fakat Adrasan daha o kadar popüler bir yer değil. Aslında keşfedilmemiş olması bizim işimize geldi çünkü çok huzurlu ve sakin bir gün geçirdik. Harika bir denizi var. Tertemiz , sığ , dalgasız bir deniz ayrıca mükemmel bir manzaraya sahip. Bunca zaman burayı keşfedemediğim için kızdım kendime.
Gelelim Çınaraltı Restauranta. Burası bir aile işletmesi. Çok tatlı insanlar. Aslında burası hem pansiyon hem restaurant. Güzel bir yere konumlanmış. Hem yemek yeyip hem de manzarada huzur bulabileceğiniz bir yer. Ama biraz daha bakıma ihtiyacı var. Daha güzel masalar, daha temiz daha derli toplu olursa gerçekten güzel bir mekan olabilir restaurant olarak da.

Manzarası da böyle. Yemek sonunda kalanları balıklara, ördeklere de atabilirsiniz.


Gelelim yemek kısmına. Pide tercihimiz oldu. İlki Kaşarlı Pide. Çok mükemmel bir şey beklemeyin.Yine de kaşarlı pidesi fena değil. En azından içinde sizi rahatsız edecek bir malzeme yok. Güzelce pişmiş ,pide hamuru biraz kalın bu yüzden de gayet doyurucu.


Diğer tercihim ise Kuşbaşılı Pide. Fakat bu pide beni pişman etti. Gerçekten çok kötüydü. İçinde ağırlıklı olarak domates ve biber yoğunlukta. Onlar da daha sonradan rahatsız etti. Tercihinizi kaşarlıdan yana yapın.


Bir de ortaya patates kızartması söyledik. Bu güzel tadı iyi.

Gelelim fiyatlara , Kaşarlı Pide 12 tl, Kuşbaşılı Pide 14 tl, Patates 8 tl, Cola 4 tl, Ayran 2 tl . Afiyet olsun.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart