Coffee Double Keyf

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
26.05.2013

Çukurambarda çok sıcak bir mekan Double keyf. Mimarisini kim yapmışsa tebrik ediyorum her şey çok uyumlu olmuş. Sevimli ufak bir bahçesi var . Tam saatlerce oturup sohbet etmek için gidilebilecek bir mekan. Ne zaman açıldığını bilmiyorum ama daha bir çok kişi keşfedememiş burayı. Birazcık boş. Ama insanlar farkettiği an dolu olabilecek bir mekan bence. Servisi gayet hızlı, çalışanları güleryüzlü. Hizmetten memnun kaldık .


Önce bir dondurma yiyelim dedim. Gayet taze ve güzel dondurması var.


Bir çok şey içtik, baya bi oturmuşuz. Koltukları da rahat olunca saati pek farketmemişim. Karamel Macchiatosu bir çok yere göre daha güzel. Daha az acı diyebilirim. Bardağı büyük, sunumu çok iyi .


Zaman geçtikçe havada sıcak olunca bir tane de Strawberry Frappe içtim. O da iyiydi . Kreması kararındaydı. Çilek tadını buzlu buzlu alıyorsunuz. Tadını beğendim . Tavsiye edebilirim.


Gerçekten güzel bir mekan . Bence kısa sürede dolu olabilecek bir yer. Yemeklerini henüz bilmiyorum ama menüden güzel görünüyorlardı. Bir dahaki gittiğimizde yemek yiyebiliriz. Coffee Doublekeyf'de fiyatlara gelince 2 top dondurma 3 tl , Strawberry Frappe 6 tl , Caramel Macchiato 7 tl . Oradaki birçok mekana göre fiyatlarda makul . Deneyin tavsiye ederim. Afiyet olsun :)

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    28.05.2013 Gizem

    Tavsiyeniz üzerine gittim ve mekanı gördüm gerçekten biraz arada kalmış sakin ve güzel bir yer ve karamel macchiyatosu çok iyiymiş gerçekten.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart