Çorba

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
02.08.2014

Polatlı girişinde Eskişehir yolu üzerinde benzinlik içinde bulunan bir çorbacı Çorba.Özellikle gece müşteri potansiyeli yüksek olan bir yer. Senelerdir Polatlıya her gittiğimde çorba içerim burada. Bu seferde bir düğün sonrası kalabalık bir grup olarak gittik.Büyükçe bir masa hazırladılar bize,siparişimizi de hemen aldılar.


Kalabalık olduğumuz için herkes farklı bir çorba içti.Ben sadece birkaç çorbanın tadına bakabildim. İlk karışık denilen çorba.İçinde işkembe,tuzlama,dil ve paça var. Bunların hepsini birden sevenler için iyi bir tercih. Ama bu sefer malesef beğenmedim. Bence bozmuşlar tadını nasıl olmuş bilmiyorum ama bu sefer bu çorbadan hiç memnun kalmadım.İşkembe çorbası keza aynen böyleydi, nispeten daha iyiydi.Ama o da çok memnun etmedi.Birçok kere burada bu çorbaları içmeme rağmen bu sefer biraz hayal kırıklığı oldu.


Mercimek çorbası fena değil,en azından kötü değildi.Bir de Tavuk suyu çorbası sipariş ettik,hiç benzetemedim tavuk suyu çorbasına.Bir kere salçalı geldi,domates çorbası tadı vardı.Birçoğumuz beğenmedik açıkçası çorbaları.Mercimek çorbası için çok fazla bekledik bir türlü gelmek bilmedi çorba.Ayrıca sonrasında çay ikram ettiler bize fakat yine bazılarımıza çay gelmedi,istedik getirmediler vs. Fiyat konusunda bu sefer bir bilgim yok malesef çok kalabalık olduğumuz için hesabı göremedim.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    25.08.2014 Serhat Tanrıseven

    Yol üstü uğradığım bir mekan ama en son bikaç yıl önce gitmiştim o zaman iyiydi ,şimdi bozulduysa üzülürüm .

  • Polatlı-Eskişehir yolu Yeni Mah. Gordion Cad. Shell Benzinlik içi Polatlı Ankara

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart