Döner Ehli

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
27.01.2014

Kızılayda Sakarya caddesinde metro çıkışında Döner Ehli. İçeri girdiğiniz an güleryüzlü personel ile karşılaşıyorsunuz. Bu da ilk anda sizi çok memnun ediyor.Ve döner konusunda çok iddialı olduklarını söylediler. Özel hazırlanmış yaprak döner olduğunu diğer dönerlere benzemediğini söylüyorlar. Bizde hadi deneyelim ozaman dedik. Self servis bir mekan olduğu için dekorasyonu çok bilindik. Ama duvardaki I love Döner yazısı hoşumuza gitti.

Her iki dönerin de tadına baktık. Et dönerimizi gayet özenle hazırladılar. Ayranımızla birlikte dönerimizi yedik. Gerçekten çok lezzetli. Yağı o kadar kararında ki hem lezzet katmış hem de hiç rahatsız etmiyor.Kesinlikle çok beğendim. Ekmeklerini de kendileri yapıyorlar. Ekmeğin bile lezzeti şahane .Ankaradaki en bilindik self servis dönerci olan Hostaya rakip, hatta böyle düzenli çalışmaya devam ederlerse Hostayı geçebilir bile.


Tavuk döneri de sipariş verip denedim. Fena değildi de fakat et döner gibi beğenemedim malesef. Okadar lezzetli değildi bence.Patates kızartması güzel.


Döner Ehlinde fiyatlara gelince; Et Döner +ayran (100gr)şuan kampanyada olduğu için 9 tl et döner+cola 8,75tl,tavuk döner+ Kutu cola+patates (100gr) 7,90tl. Fiyatlar gayet makul. Ayrıca sipariş de alıyorlar.Evlere işyerlerine servisleri var. Afiyet olsun.
 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  01.02.2014 Yeşim Albayrak

  Gezsek yesekkkkk nasıl güzel bir döner bu ya vallaha harika kızılaydayken bu gün ne yesek diye düşünürken acaba gezsek yesek nereyi tavsiye ediyor diye sitene bakıyım dedim ve Kızılay avm nin önünden telefona baktımki şiddetle tavsiye edilen bir dönerci var koşa koşa gittik harika bir lezzetti. Kart bırakmışsınız tatlı sohbeti olan bir abi öyle söyledi. Onlarda girip bakmışlar çok kıymetli bir müşterileri olduğunuzu şirketlerine sipariş verdiğinizi bir abla sayesinde tanıştığınızı söylediler. Döneri yedikten sonra anladımki mükemmel döner yapıyorlar.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  01.02.2014 Salih

  Dershanenin öğle arasında gidip burada döner yiyoruz ve harika bir döneri var fiyatıda güzel tek kötü yanı self servis olması. Patates kızartmasıda çok güzel. Fiyatlarda uygun.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  09.03.2014 Neşe özbay

  Öğle arasında bende döner ehlinden birşeyler söylüyorum ama patatesleri hiçde söylediğiniz gibi güzel değil herkez çok övmüş acaba patatesleri mi değiştirdiler ki

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  09.03.2014 Gezsek yesek

  Neşe öncelikle yorumların için tşk ederim. Geçenlerde bende sipariş verdim döner ehlinden açıkçası biraz değişiklikler var bende farkettim senin bu yorumu yapman benim içinde fırsat oldu, patatesi çok bilmiyorum fakat ekmeği de değiştirmişler. Umarım zaman geçtikçe kalitelerini düşürmezler.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  20.01.2015 Alp

  Maalesef kapandı.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart