Dönerimiz

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
30.04.2014

Kızılay da İnkilap sokakda (Çankaya belediyesinin yanı) Özler Döner olarak faaliyete başlayıp daha sonra Özler Dönerle ilişiğini kesen ve Dönerimiz adıyla hizmete devam eden güzel bir mekandan bahsetmek istiyorum size. Mekan çok sade ve oturup döner yiyebileceğiniz öğle aralarında yoğun olan bir yer. Personel güleryüzlü ve hızlı servisi ile sizi memnun ediyor.

Bu mekanın en güzel taraflarından birisi siparişlerin hızlı gelmesinin yanında içeceklerinin kutularının yıkanmış olması çok ince bir düşünce kendilerini titizlikleri için tebrik ediyorum.

Masaya oturduğumuz gibi siparişlerimizi verdik ve hemen mezelerimiz masamıza gelmeye başladı ilk mezemiz ezme ve cin biberler. Ezme oldukça lezzetli ve baharat kıvamı iyi. Dönerle çok tercih eder misiniz bilemiyorum ama belki köfte ve diğer yemekler için güzel bir meze olabilir. Cin biberleri bilmeyeniz yoktur gerçekten iştah kabartıyorlar.

Üç kişi olmamıza rağmen gayet büyük bir salata ile güzel bir ikramda daha bulundular. Salatası kıvamında ve yemeklerin yanında güzel bir aparatif oldu.

Ve gelelim meşhur Dönerimizin dönerine. Servis çok hızlı, döner hemen kesiliyor ve servis ediliyor zaten dönerin bu kadar çok sevilmesinin sebeplerinden biriside servisinin hızlı olması bence. Tadını size tarif etmeye çalışmayacağım Ankara'daki en güzel dönerlerden birisi olduğunu altını çizerek bildirmek isterim gerçekten Dönerimizin döneri eşsiz bir lezzet hani nerde o eski Ankara dönerleri diyenler varsa benim tavsiyem bu dönerin bir tadına baksınlar sonra karar versinler gerçekten harika bir lezzet.


Gelmişken bir de köftesinin tadına bakalım dedik. Köftesi döneri kadar iddialı değil bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ankara'da çok daha güzel köfteler yedim bu yüzden beğenilerim arasına giremedi. Sunum ve hızlı servisi güzel olsa da köftesini deneyin demeyeceğim.


Sonuç olarak döner için sade güzel bir mekan arıyorsanız Dönerimize gidin. Dönerimizin lezzetli dönerinin tadına bakın derim. Mekandan mutlu ayrıldık çünkü dönere doyduk. Dönerimizin fiyatlarına gelince açıkcası fiyatlar klasik bir dönerciden daha pahalı, servis dönerin porsiyonu 11,75 TL servis köftenin fiyatı 9,75 TL. İşyeriniz Kızılayda ise paket sipariş seçeneği de var. Afiyet olsun.

Dönerimiz Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    15.05.2014 Alp

    Ankaranın en güzel dönerlerinden birisi fakat en özensiz mekanlarından biriside diyebiliriz böyle bir lezzeti yakalamışsın birde özensen ve çeşitlilik katsan daha güzel olmazmı dönerimiz.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    25.08.2014 Ayşegül kılıç

    İşyerine buradan sipariş istiyoruz hep çok da memnunuz herkese tavsiye ederim lezzetli bir döner

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart