Döpi Cafe

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
25.06.2014

Kızılayda Yüksel caddesinde kendi halinde küçük bir cafe Döpi. Güzel sade bir bahçesi var . Çok eskiden beri bildiğim bir yer aslında Döpi. İçeri de yeteri kadar kalabalık.Tatlı bir bayan garsonları var. Çok güleryüzlü,bizimle gayet güzel ilgilendi.Biraz erken vakitte gittiğimiz ve daha kahvaltı bile yapmadığımız için kaşarlı tost söyledik.Tostu güzeldi özellikle dikkat ettiğim şey kaşarının bol olmasıydı. Hafif iyi bir kahvaltı oldu.Ama böyle yanında domates salatalık vb ikramları da olsa daha güzel olurdu.


Öğlene doğru biraz daha acıkınca ama çok da acıkmadığım için bir de hamburger söyledim.Hamburgeri okul kantini hamburgerlerinden diyebiliriz. İçinde rus salatası olması lezzet katmış bence. Ama ekmeği bayattı. O yüzden yemekte biraz zorlandım. Bir de köftenin üzerine böyle salçalı gibi bir sos sürülmüş onu çok beğenmedim.Onun haricinde normal, yenebilecek, sıradan bir hamburgerdi.Yemek üstüne bir Türk kahvesi aldık,o da fena değil.

Mide biraz karıştı fakat ilerleyen vakitte dondurma yiyerek, tatlıyla yiyecek faslını kapattım.Dondurması da güzel.


Döpi'de fiyatlara gelince tost 5 tl, hamburger 6 tl, meyveli soda 3 tl,çay 2 tl, Türk kahvesi 5 tl, dondurma 8 tl. Fiyatlar uygun. Afiyet olsun.


  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    17.03.2017 naci yenal

    personeliyle servisleriyle kaliteli hizmet veriyor ben mümkün olduğu sürece giderim sizlerede tavsiye ederim

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart