Duble Döner

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
04.05.2015

Duble Döner Ankara Tunalı Hilmi Caddesinde açılmış Bir Teppanyaki girişimi.
Ankaralı döneri sever dedik girdik Duble Döner'e.. Küçük bir dükkan duble döner. Küçük olmasının yanısıra içerisi iki katlı, tabi masa ve oturacak yer yok içeride üst katta bir usta var dönerlerin yanındaki lavaşı sıcak sıcak pişiriyor ve sıcacık servis ediliyor. Alt katta kocaman bir döner var ve baya kalabalık bir servis ekibi var. Yer dar olduğu için mi yoksa döner en iyi paket servislemi satılıyor bilmiyorum servis ettiklerinden çok paket çıkıyor dükkandan. Alt kısımda kış bahçesi tarzında bir yer ayrılmış müşteriler için ve sayılı derecede masa var yoğun anlara denk gelirseniz yer olmayabilir diye düşünüyorum.

Gelelim dönere...
Duble Döner de bir tek et döner var ve bir kaç seçenek ile satılıyor, döner konusunda yeterince servis seçeneği mevcut. Menüsündeki isimler çok eğlenceli olmuş.
Öncelikle bir "sade dürüm sevenler" ve "cheddar peynirli döner"den ustanın tavsiyesi üzerine siparişimizi verdik.

Sade dürüm sevenler, adından da anlayacağınız üzere sadece dürüm şeklinde güzel bir sunumla 3 parça lavaşa sarılmış et döner, 3 parça tam daire kesilmiş domates, turşu ve patates ile servis ediliyor. Duble dönerin döneri kaliteli olduğu için dürüm döneri de bir harika.

Cheddar Peynirli Duble Döneri ise servisi ve porsiyonu ile göz doldururken lezzeti de çok yerinde ve cheddarın aroması da yeterince hissedilir ve dönere ayrı bir lezzet katmış durumda. Sossuz hayat çok bayat sloganı ile tavsiye edilen döneri gerçekten beğendim. Porsiyonu fazla gelebilir bu yüzden sipariş vermeden önce bir düşünün derim.


Şirin, hızlı servise sahip sıcacık döner yiyebileceğiniz Duble Döner lezzeti ve porsiyonları ile gözünüzü de karnınızı da doyuruyor. Fiyatlar ise ortalama döner fiyatları diyebiliriz.
Sade Dürüm Sevenler 100gr 14 TL
Duble Döner Spesiyal Cheddar Peynirli 150gr 23.50 TL
Ayran 2.50 TL
Cola 3.00 TL
Herkes Döner Sever :) Afiyet Olsun.

İşte dönerimiz bu :) Şahane görünüyor.

Aslında başka bir seçenek de denemek istedim ama Cheddar Peynirli Döneri menüde görünce yine dayanamadım. Biliyoruz ki sloganımız sossuz hayat çok bayat :)Bu sefer 100 gr olarak istedim ama 150 gr da yermişim. Çünkü öyle lezzetli bir döner ki insanın yedikçe yiyesi geliyor. Yani bir peynirin bir dönere bu kadar yakışacağı hiç aklıma gelmezdi. Zaten dönerin tadı da çok çok lezzetli. Yanında patates kızartması ile güzel bir sunumla gelen dönerinizi afiyetle yiyin efendim :)
Duble Dönerde Cheddar Peynir soslu 100 gr döner 17 tl 150 gr döner 24,50 tl, Ayran 3 tl , Cola 3,50 tl. Afiyet olsun.  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    06.05.2015 Zeynep Baştaş

    Cheddar peynirlisini deneyeceğim çünkü harika görünüyor :)

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    06.05.2015 GezsekYesek

    Mutlaka deneyin çok da doyurucu :)

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart