Dürüm Stop

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
09.04.2016

Bir Avm gezisi sonrası sırf bu sefer farklılık olsun ,self servis de arada gitmek gerek diye Dürüm stop'u tercih ettik. Tabi bir de Avm'nin içinde birçok billboardlarda Dürüm Stop reklamı gördüğüm için aslında merak da ettim.Dikkatimi hep çekiyordu.Görüyoruz ki reklam çok önemli.
Avm'nin üstkatında ortada bulunuyor Dürüm stop. Kendi halinde ufak ama dikkat çekici bir mekan.

Adı üstünde tabi ki dürüm yiyorsunuz. Birkaç çeşit var. Adana dürüm, köfte dürüm , sucuk dürüm gibi. Bir Adana bir de köfte dürüm söyledim , ikisinin de tadına bakmak için. Hayatımda yediğim en berbat , en lezzetsiz , en rahatsız edici 2 dürüm yedim. Daha doğrusu yemedim, tadına baktım, çünkü yemek pek mümkün değil.
Adana dürüm ve köfte dürüm dediği zaten aynı şey. Biri acılı biri acısız. Bu kadar saçma yani.Ya tamam fiyatlara göre diyeceksiniz ki bu kadar oluyor. Ama arkadaş birkaç tl daha yüksek olsun ama düzgün bir şey olsun. Yine bedava da değil ki.Dürüm çoğunlukla yeşillik vs dolu, içindeki et oranı zaten düşük. Köfte dürüm ve ayran fiyatı 12,90 tl. Sonuçta benim bir daha asla yemeyeceğim bir yemek ve gitmeyeceğim bir mekan.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart