Dürümcü Şakar

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
16.09.2017

Bursadayız ne güzel :) Seviyorum burayı valla :) Gece gezmesi yaptık severiz biz öyle karnımız acıkınca gece gece kokoreçler dürümler yemeyi. Bir de kilo alma olayı olmasa offf ...
Neyse Meskende öyle yürüdük cadde üzerinde baktık burası kalabalık insanlar kokoreç bekliyorlar hadi bizde girelim dedik. Aslında dışarıda yer yoktu ama içerisi biraz havasız olduğu için isteğimiz üzerine dışarıya masa attılar. Valla çok ilgilendiler bizimle. Böyle ufak bir yerden bu kadar ilgi alaka beklemiyordum hoşuma gitti. Çalışanları baya güleryüzlü.


Masamıza meze olarak bir ezme bir de turşu geldi.

Önce Adana dürüm tadına bakıcaz. Öyle has be has bir Adana beklemeyin. Sıradan bir lezzet.


Ve kokoreçler :) Burada biraz değişik kokoreçler yapıldıktan sonra içine çiğden domates koyuyorlar. Hani bizim burada sebzeli kokoreç falan yaparlar biliriz, severiz de ama sadece domatesin içine çiğden konulduğunu ilk defa gördüm. Öyle ekmeğin arasına sonradan değil. Direk pişirip ince ince kıydığı kokoreçin arasına domatesleri doğrayıp birde hepsini harmanlayıp bıçaktan geçirdi.
Tadı nasıldı derseniz fena değil bence, o domatesler küçüldüğü için çok iğreti durmadı. Kokoreç de lezzetli. Çok şahane değil ama iyi yine de :)Adana Dürüm 8 tl, kokoreç 8 tl, fiyatı da uygun. Afiyet olsun.

  • Eğitim Mah. Teyyareci Mehmet Ali Cad. 16320 Yıldırım Bursa
  • 0224 365 00 65

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart