Eat'n fit

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
12.05.2013

Cepada üst katta Eat'n fit . Alişveriş merkezinde olduğu için haliyle küçük bir yer. Köşede kalmış güzel sevimli bir konsepti var. Sloganları delicious, quick, healty. Kısa ve net , güzel bir sloganları var.


Gelelim yemeklere, ilk yemeğimiz Köri Soslu Tavuk. Ben normalde bu yemeği çok severim . Mantar ve tavuğun uyumu gerçekten çok güzel oluyor. Ama malesef burdakini beğenmedim. Körisi fazlaydı ve bütün yemeğin tadını bastırmıştı. Ayrıca içinde anlamadığım tatlı bir tat vardı. Pek çözemedim ne olduğunu. Sunum çok güzel geldi fakat yemek hiç memnun etmedi. Ayrıca salata malzemeleride iyi yıkanmamıştı. Ki ordaki arkadaşı bu konuda uyardık. Daha öncede burada yemek yemiştim fakat bir daha Köri Soslu Tavuk yiyeceğimi sanmıyorum.


Diğer yemeğimiz Soslu Tavuk, tavuk göğsü kızartılmış ve soslanmış. Yemek bu kadar, ama tadı kötü değildi . Sunumu da iyiydi ama mutlaka yenmesi gereken bir yemek değil.


Son yemeğimiz Közde Biberli Tavuk Fettucini, çok güzel bir görüntüyle geldi. Tadı da gayet güzeldi kreması tam kararındaydı. İçinde yeteri kadar tavuk parçaları vardı. Ve güzel bir tat katmış. Köz kırmızı biberle süslenmiş. Fakat fettucininin içinde de tadını çok anlayamadığım tatlı bir tat vardı. Belki köz kırmızı biber o tatlı tadı katmış olabilir. Genel olarak lezzetli bir yemekti.


Ve Eat'n Fit'de fiyatlar; Köri Soslu Tavuk 11 tl, Soslu Tavuk 11 tl, Közde Biberli Tavuk Fettucini 11 tl. Bir çok yerle aşağı yukarı aynı fiyatlar var. Sonuç olarak malesef bu sefer Eat'n fit çok iyi bir puan alamadı benden :(

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  14.05.2013 Selim

  Orada daha önce wrap yemiştim ve gerçekten lezzetliydi. Şirin bir mekan. Tavsiyeniz üzerine orada tattığınız yemeklerden sipariş veremeyeceğim =)

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  14.05.2013 gezsekyesek

  burada wrap bende yemiştim daha önce ve gerçekten lezzetliydi.ama malesef bu yemekler için aynı şeyi söyleyemiyorum :(

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  14.05.2013 Heroine

  Evet fetuccinisini ben de denedim oldukça güzeldi. Denemeye değer diyebilirim. Ancak servis o kadar da hızlı değildi.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  17.05.2013 mehmet

  gerçekten köri soslu tavuk iyi değil

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart