Elpaso

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
04.10.2013

Kızılay da bulunan farklı mekanlardan biri Elpaso. İş çıkışı yemek yemeye veya birşeyler içmeye gidebileceğiniz güzel bir mekan.Dekorunu çok beğendim. Tabi şu sıralar hava biraz soğuk olduğu için açıkçası içerde ısıtıcılar yanmasına rağmen üşüdük. Ama kışın bütün camları kapatıyorlarmış ve baya sıcak oluyormuş. Tabi her sandalyeye polar koymuşlar üşüyenler için fakat çok bir faydası olmadı. Garsonları gayet ilgili fakat mekan çok kalabalık olduğu için yetişmekte zorlanıyorlar. Mekanın iç dekorundan tut garsonların kıyafetlerine kadar her şeyi beğendim. Elpaso iyi bir marka olmuş. Garsonların gömlekleri dahil her ayrıntıda Elpaso damgası var. Hoş ve güzel bir ayrıntı bence.Servis kaliteli, hizmet iyi.
İlk yemeğim Elpaso Wrapper biftekli, gerçekten çok lezzetliydi , içindeki eti çok güzel pişmiş,mantar, pişmiş kırmızı biber,sotelenmiş soğan birbirine çok yakışmış. Kullanılan lavaş incecik okadar hafifki hiç rahatsız etmiyor,mideye oturmuyor. Tabağın görüntüsü de harika. Porsiyon çok bol. Baharatlanmış patates kızartması yanında garnitür olarak güzel bir tercih. Tıka basa doyabiliyorsunuz.Mutlaka deneyin, çok çok beğendim.


İkinci yemeğim Colorado Chicken, hafif bir yemek istediğim için garson arkadaşımız bu yemeği önerdi. Izgara Tavuk üstüne özel sos ve patates kızartması ile geldi.O özel sos çok lezzetli içinde köri vardı çok çok beğendim. Hafif de bir yiyecek olduğu için çok aç değilseniz tercih edebilirsiniz fakat porsiyon çok bol olduğu için yine de tıka basa doyuruyor.


Elpaso'da fiyatlara gelirsek Elpaso Wrapper 15tl , Colorado Chicken 17tl , çay 5 tl. Ben memnun kaldım. Afiyet olsun.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  09.10.2013 Erdem Karaca

  Bir mekan konusunda araştırma yaparken sitenize girdim gerçekten güzel bir siteniz var çok şirin bir tasarımı var. Aslında bir kaç eleştirim var mesela bir mekanda bir kaç yemek yerine hepsini tanıtabilseniz daha güzel olurdu ama hakkımızda yazınızı okuyunca anladım ki olmaz en güzel şekli bu. Diğer eleştirim ise fiyatlar hesapları kim ödüyor? yada aylık kazancınız ne kadar sizin ? Bu konuya yorum yapma sebebim aslında bu fiyat konusu ben memnun kaldım diyorsunuz ödediğiniz hesaba bakın ! Allah aşkına mekan araştıran insanların genelde en çok istediği şey kaliteli bir yer fiyatta olabildiğince ucuz olması ama siz 5 TL çay içebiliyorsunuz ve memnun kalabiliyorsunuz nasıl bir şımarıklık bu anlayamadım gitti. Lütfen mekanları anlatırken fiyatları uçuk kaçık olan yerlere ben memnun kaldım yazmayın sizin kadar kazanmayan bir çok insan var bu ülkede.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  10.10.2013 Gezsek Yesek

  Merhaba Erdem, açıkçası yorumun hoşuma gitti,bu kadar açık ve net bir şekilde eleştirilerini yazman çok iyi. Bu mekan için memnun kaldım dememin sebebi yemeklerin lezzetinden dolayı, yoksa tabiki 5 tl bir çay için çok fazla,onu da içtikten sonra öğrendim. Buraya yazmamın amacı da herkes öğrensin ve gidecekse bunları bilerek gitsin diye.Orada fiyat hakkında fikrimi söylememişim bu konuda haklısın.Bu mekan hizmet ve lezzet bakımından beni tatmin etti, malesefki fiyatların ucuz olup da yemeklerin lezzetli olduğu mekanlar çok az, ama bunları da araştırıyorum ,yoksa dediğiniz gibi herkes böyle olsun ister ;) Ayrıca eleştirilerin için de tşk ederim :)

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  17.10.2013 Erdem Karaca

  Ben ve eminim okuyanlar sizi yanlış anlamış olabilirler açıklamanız iyi oldu cevap için çok teşekkür. Sitenizi takibe aldım sürekli takipteyim artık.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart