Fabrik Bistro Beach

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
16.08.2017

Bodrumda son gece merkezde çarşı içinde bulunan Fabrik Bistro dikkatimizi çekti yemek için buraya girdik. Mekan salaş sahile masalar atılmış. Muhtemelen burada öğlenleri şezlonglar atılıp denize giriliyor. Sahil kenarı olduğu için mekan direk denizin dibinde. Büyük ve kalabalık bir yer. Bu kadar kalabalık olmasına rağmen yine de hizmet çok aksamadı. Siparişlerimiz hemen alındı çok beklemeden de geldi.
Manzarası da Bodrum kalesi :)
Ne yiyeceğimiz önceden belliydi bu sefer. Kumpir :)
Önünüze gelen kağıtları doldurarak siparişinizi verebiliyorsunuz kumpir için. Nereden baksanız 15 çeşit malzeme var ve fiyat aynı. İsterseniz hepsini koydurun ama bence koydurmayın karmakarışık bir şey olur bu da mideyi bozar. Sevdiğiniz 5-6 çeşit malzeme yeterli ben öyle yaptım. Çok lezzetli olduğunu söyleyemem ama fena da değil. Sunum tabağını beğendim.
Aramızda bir de balık yiyen oldu. Böylelikle çupranın tadına baktım. Hem lezzetli hem de sunumu güzel. Aslında lezzet olarak beklentimi aştı bile diyebilirim. Gayet başarılı.


Fiyatlara gelirsek Kumpir 15 tl Çupra 30 tl . Bence fiyatlar da gayet uygun. Afiyet olsun.  • Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. No:94 48400 Bodrum Muğla

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart