Fatma Teyzenin Yeri

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
13.10.2013

Beypazarı gözlemeleriyle de meşhur bir yer aslında. Çarşının içinde birçok küçük küçük standlarda gözleme yapanlar var.Fatma Teyze de onlardan biri. Fatma teyze de çok meşhur Beypazarında. Hemen hemen kime sorsanız bilir ve gösterirler.Fatma Teyze de Beypazarı esnafının olduğu gibi çok güleryüzlü karşılıyor sizi. Küçük bir yeri var ama isterseniz kahvaltı bile yapabilirsiniz orada. Hatta isterseniz Beypazarı kurusu,erişte,bazlama vs de alabilirsiniz.

Biz kahvaltımızı Cevizlibağda yaptığımız için, Fatma teyzenin gözlemeleri de çok meşhur diye duyduğum için akşam üstü bir gözleme yiyelim dedik.Birçok seçeneğiniz var, kıymalı,peynirli,ıspanaklı vs. Sade gözlemesi güzel görünüyordu bende sadece sade gözlmenein tadına bakabildim.Ama malesef hayalkırıklığına uğradım.Gerçekten çok kötüydü.Yağsız tatsız tutsuz hiç beğenmedim. Sanki el açması değil de bildiğimiz marketten aldığımız yufkayı pişirmişsiniz gibi tadı vardı.Memnun kalamadım malesef.Belki içli gözlemeleri daha güzeldir, fakat onların tadına bakmadığım için olumlu veya olumsuz bir eleştiri yapamıyorum, kimseyi yanıltmak istemem.


Fetma Teyzenin gözlemelerin fiyatı ise boş gözleme 2,50tl, içli gözlemeler 3 tl. Afiyet olsun.


 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  16.11.2013 ozcan

  fatma teyze de köy kahvaltısı bi harikaa... belki sade gözleme yanıltmış olabilir.. kahvaltıda gözlemede varrr resimdeki gözlemeyi çocuklarmı yapmış:d:

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  17.11.2013 Gezsekyesek

  Aynen böyleydi gözlemesi belkide sade olduğu için olabilir fakat ne olursa olsun iyi olmalıydı tadı çok kötüydü zaten kahvaltı yapmadık sadece gözleme yedik hatta evdekilerede getirdik kimse beğenmedi

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  18.05.2017 ALİ TÜRKDOĞAN

  Fatma ananın ellerine saglık Beypazarı"da en güzel kahvaltı yapılacak yerlerden bir tanesi
  ve kahvaltısına sevgisini katarak hazırlayan tek yer

  Ellerine saglık Fatma Ana

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart