Garaj Bistro

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
01.02.2014

Cumartesi akşamı arkadaşlarla hadi bir şeyler içelim diyerek mekan ararken bulduk Garaj Bistroyu.İlk karşılama gayet güzel. Arka bahçelerine aldılar bizi çünkü ön bahçe ve arka bahçe de sigara içilebiliyor bir tek.Güzel müzik dinleyebileceğiniz hatta aynı anda maç yayını da yapan bir mekan.Garsonlar çok ilgili ve güleryüzlü. İçeri kalabalık olmasına rağmen servis yeterince hızlı.İçeceklerimizin yanına ortaya parmak patates söyledik. Çok güzel bir sunumla geldi. Yanında 2 tane sos vardı.Mayonez ve ketçap sandım ilk etapta fakat değildi.Biri acı bir domates sosu,diğeri de yoğurtlu bir sos.İkisi de lezzetli. ayrıca patates kızartması da baharatlı kızartılmış ,beğendim.

İkram olarak patlamış mısırımız geldi.

Ve kuruyemişimiz de ikram.

Sadece 1 saat oturduğumuz halde böyle ikramlarda bulunmaları ve ayrıca bizimle ilgilenmeleri bizi çok memnun etti.Tekrar gitmek isteyeceğim bir mekan. Yemeklerini de denemeyi düşünüyorum.Garaj Bistro da fiyatlara gelirsek, Parmak patates 5 tl,meyveli soda 3,50tl,su 1,50tl. Alkollü içecek seçeneğiniz de var. Fiyatlar da makul. Afiyet olsun. • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  15.02.2014 Eylem Karsu

  Harika bir site sevgililer gününde buradaydık sitenizden gördüm gittik oturduk yedik içtik size yorum ve teşekkürü borç bilirim çok teşekkürler bize bu mekanlar hakkında bilgi verdiğiniz için.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  15.02.2014 Gezsek yesek

  Beğenmene çok sevindim Eylem :)

 • Meşrutiyet Mah. Konur 2 Sokak 24/A Çankaya Ankara
 • 312 418 451

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart