Gayıkçı Döner

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
13.08.2017

Bu seneki tatilin ilk durağı Bodrum oldu. Her zamanki gibi yemek yediğim yerleri elimden geldiğince size ayrıntıları ile yazmaya çalışıcam. Bodruma indiğimiz gibi karnımız o kadar çok acıkmıştı ki emin olun gördüğümüz ilk yere girdik. Zaten otelimiz (Costa Sarıyaz Otel) merkeze çok yakın olduğu için yemek yemek için yer bulmak çok da zor olmadı. Gayıkçı karşımıza çıkan ilk dönerciydi diyebilirim aslında gelir gelmez Bodrumun şu meşhur sebzeli dönerini denemek istedim ama inanın tatile gittiğim gibi bir de hasta olduğum için o an yol yorgunluğuyla yer arayasım da gelmedi. Velhasıl kısmet bu mekanın oldu. Küçük kendi halinde bir işletme.

Şimdi bu dönerden bir adet servis döner, bir adet de tombik döner sipariş ettik. Tombik burada baya yaygın.

Şimdi döner konusunda Ankaralı olmamız maalesef bakış açımız konusunda şehir dışındaki diğer mekanlar açısından biraz dezavantajlı bir durum doğuruyor. Çünkü biz döner konusunda lezzette tavanları görmüş insanlarız. Bodrum asla bir Ankara dönerini yakalayamaz kabul o yüzden haksızlık olmaması için bu döneri Bodrum standartları içinde değerlendiricem.
Çok kötü olduğunu söyleyemem ama öyle çok lezzetli de değil bize göre biraz yavan ama en azından doyurucu. Servis döner porsiyonu da fena değil. Kaç gr koyuyorlar çok net bilemedim ama.


Tombik ise ekmeği lezzetli, yine aynı döner tabi ama içinde çok az var. Çoğunlukla salata turşu ve patates var. O yüzden dönerin tadını almak pek mümkün değil.Gayıkçıda fiyatlara gelirsek Servis döner 20 tl, Tombik Döner 10 tl, cola 4, ayran 3 tl. Bana sorarsanız bu lezzete fiyatlar biraz fazla. Tombik uygun gelebilir size ama onunda içinde döner çok az var. Karnımız doyurduk kötü olduğunu da söyleyemem. Afiyet olsun.


  • Kumlubahçe Mahallesi, Cevat Şakir Caddesi, No:20 Bodrum Muğla
  • 0252 313 28 42

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart