Gönül Kahvesi

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
01.06.2013

Etlikde Forum Ankara da yemek katında köşede kalmış şirin mi şirin balkonlu bir mekan Gönül Kahvesi. Avmlerin o telaşlı halinden kurtulmak isteyen ve sakin bir köşede açık havada dinlenmek isteyenlerin mekanı olmuş adeta. Balkonunun olması da ayrı bir güzellik tabi ki. Birazda yoğun. Çalışanların yetişemediğini söyleyebiliriz fakat sipariş verebilirseniz siparişler çok hızlı geliyor bu yoğunluğa göre iyi bir performans bence.


Akşam üzeri gittiğimiz gönül kahvesinde önce bir mocha denedim sunum ve tadı harikaydı.


Tabi kahve olur da cheesecake olmaz mı olur tabi ki frambuazlı cheesecake söyledik bir tanede gerçekten güzel ve kararında bir tadı vardı.

Frappe Latte denedim bir tane karışık kremalı ve lattesi de gerçekten güzeldi.

Mekandan güler yüzle ayrıldık. Tek problem yoğunluktan arkadaşlar sipariş alırken biraz zorlanıyorlar onun haricinde aileniz arkadaşlarınızla gidebileceğiniz çok şık ve güzel bir mekandı.Gönül Kahvesi'nde fiyatlar ise cheesecake 8,5 TL mocha 7,5 TL frappe latte 7,5 TL • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  07.06.2013 Burcu

  Türk kahvesinide deneyin derim ben keçiboynuzlu bir türk kahvesi var anlatamam size...

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  18.06.2013 Heroine

  Gerçkten türk kahvesinin çeşitlerini denemelisiniz burada. Gayet güzel yapıyorlar o hıza rağmen ;) osmanlı dibek tavsiyemdir..

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  18.06.2013 Gezsekyesek

  Sn. Heroine ve Burcu ikinizin de tavsiyelerini mutlaka denicem ;) tşk ederim :)

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart