Green Tower Suite

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
12.06.2013

Ve yolculuğumuz Mersine düştü =) Tabi biraz koşuşturmacalı ve yoğun bir tempo olacaktı bizim için çünkü bir arkadaşımız evleniyordu bizde düğünün olacağı otele en yakın oteli seçmeliydik. Mersin öyle çok fazla seçeneğiniz olan bir şehir değil malesefki. İnternet üzerinden araştırmamızı yaptık ama alternatiflerinin dolu olması sebebiyle Green Tower Suite rezervasyonumuzu yaptık.

Mersin turizm için neredeyse hiç bir yatırımı olmayan bir şehir. Daha yeni yapılanıyor diyebiliriz. Taksiciyle ettiğim sohbette Mersinde yapılacak Akdeniz Olimpiyatları sebebi ile Mersine bir kaç yeni yapı kazandırılmış yollar düzenlenmiş o da olmasa daha virane bir şehirmiş. Green Tower Suite Soli tesisleri adı verilen bir sitenin içerisindeydi. Genellikle yabancı uyruklu misafirlerin ev sahibi olduğu bir sitenin tek bir apartmanını otele çevirmişler. Gördüğümde gerçekten şaşırdım otel dediğinizde aklınıza gelen konseptle hiç uyuşmayan bir manzara karşıladı bizi.

Giriş işlemini yaptıktan sonra odaya çıkınca dahada bir şaşırdım bildiğin apartmandan evine çıkıyormuşsun gibi oda numarana kendi çabalarınla çıkıyorsunuz. Ki elinde birsürü bavul olan birini düşünün eziyeti , bir görevlisi olmadığı için bavulları sürükleyerek size verilen odaya çıkıyorsunuz.

Kapıyı açtığımda karşılaştığım manzara şok ediciydi çünkü bildiğiniz 1+1 eve gelmiştim. 1tane yatak odası ve salondan ibaret olan eşyalı bakımsız bir ev gibiydi Green Tower Suitenin odaları.

Eşyalar eski ve bakımsızdı.


İnternetten araştırırken kendi plajı var bari denize gireriz diye sevinmiştim. Doğru Yaklaşık 200m yürüdükten sonra bir plaj var ama ne şezlong nede şemsiye var açıkcası otelin bir plajı var ama otele ait değil. Bu otel sadece deniz kenarına inşaa edilmiş bir sitenin apartman bloklarından birisini satın alıp veya kiralayıp otele dönüştürülmüş bir yapı otel demek doğru bile değil bence.

Kahvaltısına gelirsek malesef vasattı bari kahvaltı güzel olsaydı dedik (Herşey dahil bir konseptleri yok sadece oda ve kahvaltı veriyorlar) ama malesef kahvaltıda vasattı o yüzden bir sonraki kahvaltımızı otel dışında yaptık.

Kısaca adı otel olup kendisi apartman dairelerinden oluşan vasat bir yer Green Tower Suite. Keşke adına yakışan bir yer olsaydı. Küçük bir not Mersinin kendini geliştirmesi için daha çok var diye hisettim kendimce. Otel yetkililerininde otel ve kendilerini komple yenilemelerini tavsiye ederim.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  18.07.2013 Aysun

  Mersini görelim diye düşündük ve bütün oteller dolu olduğu için green tower ı seçtik açıkcası otel ibaresini silip kiralık günlük ev ibaresi koysalardı durum daha açıklayıcı olurdu. Sadece aileler için öneriyorum veya günlük kiralık ev arayanlar için birebir.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  16.09.2013 Ayşen

  malesef bizde son anda karar verip gittiğimiz için bu oteli tercih etmek zorunda kaldık.hiç beğenmedim ne diyim bakımsız bir ev gibi.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  24.06.2014 Kamil

  İğrenç bir otel :( Verilen paraya yazık

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart