Hobi Paket Büfe

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
28.11.2015

Haftasonu ufak bir kaçamak yaptım Bursa'ya. Çok güzel oldu açıkçası. Bu kaçamakta da çocukluğumdan bildiğim Hobi'ye gelmek istedim. Aslında görüntü olarak değişen pek bir şey yok Hobi'de. Seneler evvel gelmiş olduğum düşünülünce daha farklılaşmış bir yer bekledim. ama Hobi neredeyse bıraktığım gibi. Ne büfe diyebiliriz ne cafe ikisinin arasında kalmış bir mekan Hobi. Çalışanlar gerçekten güleryüzlü. Çok güzel ilgilendiler extra şeyler istedik hiçbirine itiraz etmediler. Bizi memnun ettiler yani.


İşte yiyeceğimiz Atomun içine konulan dönerimiz budur. Çok lezzetli görünüyor.

Bizim için bir klasikti Hobi'de Atom yemek. Yani şimdiki adı Atom Döner. Evet bu bir dönerli sandwich. Ama biz sadece Atom derdik o zamanlar. Bildiğimiz hamburger yerine döner koyulup aynı malzemelerle hamburger ekmeğine değil de sandwich ekmeğine yapılan bir çeşit bu atom. Eskiden bayıla bayıla yerdik. Bu sefer mutsuz oldum ama o aradığım lezzeti bulamadım. Böyle tatsız bir şey olmuş bu Atom. Yani benim için hayal kırıklığı oldu malesef. Hobi görüntü olarak değişmemiş ama lezzet olarak geriye düşmüş.


Burada Atom Dönerin fiyatı 8 tl, ayran 2,50 tl, cola 3 tl . Porsiyonuna göre gerçekten uygun fiyatı. Bir de lezzeti yerine olsaydı demek ki mutluluğum tavan yapacaktı. Olan oldu artık. Afiyet olsun.
Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart