İbis Hotel

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
08.08.2013

Ve yolumuz kısa süreli de olsa Adanaya düştü. Hava alanına yakın diye tercih ettiğimiz ibis hotel gerçekten muazzam bir oteldi.

Otel hava alanına 7-8 dakikalık bir mesafede. İş seyehatleri için biçilmiş kaftan diyebilirim. Yada Adana da merkezi bir yerde otel arıyorsanız hiç düşünmeyin ibis hotele gidin derim.

Otele giriş işlemi yaparken receptiondaki arkadaşlar çok ilgili. Teknolojiyide son haddine kadar kullanıyorlar. İlk defa gördüğüm ve beni çok şaşırtan bir kart sistemi var asansörlerde odaya giriş yapacağınız karta sizin otel içerisinde ulaşacağınız ve gitme ihtimaliniz olan alanlar katlar tanımlanıyor yani odanız 3 katta ise asansöre binip 4 kata çıkamıyorsunuz asansöre bindiğinizde kartı asansöre okutuyor ve çıkmak istediğiniz kata basıyorsunuz eğer odanız 3 katta ama siz 4 de basmışsanız asansör bunu algılamıyor 3 kata yani doğru olana basmalısınız ki sizi gitmek istediğiniz yere götürsün. Gerçekten muazzam bir fikir ve çok ayrıcalıklı bir teknoloji bu güne kadar ilk defa ibiste gördüm bu teknolojiyi.

Gerçekten muazzam döşenmiş çok lüx bir otel ibis adana. Söyleyecek çok söz yok görmeniz lazım.

Odalar gerçekten çok mantıklı ve güzel döşenmiş küçük ama herşey içerisinde mevcut birde diğer oteller gibi küçük hesaplar yapmıyorlar odada bir kettle ve kahve çay gibi hazır içecekler mevcut ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz size bizim ikramımız diyorlar bu tavır gerçekten alışagelmemiş bir durum çünkü koskoca otellere tonlarca para verirsiniz birde sinekten yağ çıkarırcasına içtiğiniz içecekleri size 10 katına satmaya çalışırlar. İbiste böyle küçük hesaplar yok dedimya ibis otel gerçekten çok farklı bir yer.

Son olarak temizlik konusunu ele alırsak gerçekten temiz ve içinizin rahat edeceği mobilyalarının kaliteli ve yeni olduğu yatağın rahat olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. fiyat ve kalite dengesi çok iyi bir otel ibis adana. Açıkcası ibis oteller zinciriyle ilk defa karşılaştım ama eğer bir yere seyehat edeceksem ilk ibis otel varmı diye bakıyorum. Bu konfor ve kalite çok meşhur ve çok pahalı otellerde dahi yok. Birde burada bilgi olarak geçmek istiyorum İbis Hotel Türkiyede Adana, İstanbul, Bursa, İzmir, Eskişehir, Kayseri ve Gaziantep'te mevcut.
  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    22.03.2014 selim karagün

    otel iş seyehatlari için gerçekten çok güzel bir seminerde burada konaklamıştım. Merkeze yakın olması da ayrıca güzel. tavsiye ederim

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart