İbonun Yeri

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
16.08.2013

Dikmen caddesinin neredeyse sonunda bir mekan İbonun Yeri. Orman manzarası görüyor serin olur bu yaz günü diye gittik. Karnımız da baya acıkmıştı yol üstünde gözümüze çarpan bir mekan olduğu için yemek yiyelim dedik. Merdivenlerle aşağı inilerek mekana girdik. Malesef çok özensiz bir mekan yeri çok iyi olmasına rağmen içerinin dekoru sizi hiç cezbetmiyor. Eskiden kalma salon sandalyelerini koymuşlar sandalye diye. Açıkçası hiç beğenmedim. Zaten sonrasında çok esintili olduğu için üşüdük ve içeri girdik. İçerininde dışarıdan bir farkı yok. Ora da güzel değil.
Oturduk artık nasılsa belki yemeği güzeldir diye düşünerek siparişimizi verdik. Gelişigüzel hazırlanmış bir menüye bakarak köfte söyledik. Açıkçası ordan başka bi yere yetişmemiz gerektiği için siparişin ne kadar sürede geleceği bizim için önemliydi. 10-15dk içinde gelir dediler. Yemeğimiz yarım saat sonra geldi. Belkide hayatımda yediğim en kötü köfteydi. Bu kadar mı lezzetsiz olur. Okadar pişman oldumki. Bir de fasıl falan yazıyor girerken. 10dk bir şarkı çaldılar ve gittiler. Mekanın elle tutulur hiçbir yanı yok.


İbonun Yeri'nde asıl fiyatları duyunca şok olacaksınız. O berbat köftenin fiyatı 15 tl. Ayran 5 tl. Ayrıca sanki süper bir hizmet görmüşüz gibi 10 tl kuver ücreti aldılar. Bu karşılaştığım ikinci kuver vakası. Bu ne saçma bir şeydir. Resmen zorla bahşiş alıyorlar. Çünkü kimse bu hizmete kendiliğinden bahşiş vermez. Sözün özü hiç memnun kalmadım bir daha da asla gitmem. Kimseye de tavsiye etmiyorum.Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart