İstasyon Cafe

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
02.08.2014

Bir yakınımızın düğünü sebebiyle Polatlı'ya ufak bir ziyarette bulunduk. Nerede ne yenir vs bilmiyoruz aslında. Gelişigüzel gözümüze hoş gelen bir cafeye oturduk. Zaten sadece atıştırmalık bir şeylere ihtiyacımız olduğu için çok da bir araştırma yapmadık.İstasyon cafenin büyük bir bahçesi var. Zaten biraz çay bahçesi havası var.Güzel bir yer hoşumuza gitti.Garsonları da yeterince ilgili.Zaten öğle saati içerisi de baya bir boştu.
Sabah kahvaltı yapamadığım için gözüme en güzel gelen şey gözleme oldu. Kaşarlı gözleme sipariş ettim. İyi ki de etmişim.Gerçekten lezzetliydi. Malzemesinin bol olmasını takdir ettim.Yanında taze bir çay ile keyifle yedim. Öyle boş boş değil yanında domates salatalık söğüş ile getirmeleri de güzel. İstasyon cafeye giderseniz kaşarlı gözlemeyi deneyin derim.


Yanında portakal suyu da istemiştim ,istediğim gibi taze sıkılmış bir portakal suyu geldi,beğendim.

İlerleyen saatlerde acıkınca hamburger sevdiğim için bir de ondan yedim. Zaten çok hafif bi burger bu. Benim tabirimle bildiğimiz kantin hamburgeri,çok fazla bir şey beklemeyin. Ben bu tarz hamburger de sevdiğim için benim için iyiydi.


Ardından bir çikolatalı Milkshake gayet güzel oldu. Tatlı kıvamı gayet yerinde buz gibi milkshake,bu sıcakta çok iyi geldi.


Kapanışı da Türk Kahvesi ile yaptık.

İstasyon Cafe de fiyatlara gelince ; Kaşarlı Gözleme 3,50 tl, Sıkma Portakal suyu 4 tl, Hamburger 3,50 tl, Milkshake 5 tl, çay 1 tl, Türk Kahvesi 3,50 tl. Fiyatlar çok uygun . Afiyet olsun.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    13.11.2014 Arslan Seymen

    Polatlıda yaşayan biri olarak bu cafeyi çok severiz gayet uygun fiyatlar ve güzel :)

  • Necip Fazıl Parkı (Eski Tren İstasyonu) No:3 Polatlı Ankara
  • 0312 622 43 25

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart