Kahve Durağı

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
20.09.2015

9 günlük tatili fırsat bilerek geldiğimiz Bursa gezimize devam ediyoruz. Güzel bir İskender yedikten sonra bunun arkasına iyi bir tatlı yakışır. Kahve durağı güzel manzarası ve şık dekoru sayesinde bizi kendine çekebildi.
Zafer Plazanın teras katında bulunan makanın hizmetinden de memnun kaldık. Hızlıca siparişimiz alındı ve çok beklemeden de önümüze geldi.Karşımızda Tophane manzarası.

Önce tatlılarımızı seçtik. En sevdiklerimden biri olan Limonlu Cheesecake. Gerçekten çok başarılı , en önemlisi çok taze. İçinin soğukluğu baya bir ferahlattı beni.

Bu güzel tatlının yanına güzel bir sunumu olan Türk kahvesi eşlik eder. Lezzetli.

Garson arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Antep Rüyası diğer tadına baktığım pasta. Tamamen fıstıkla yapılmış (görünen), içinde yine fıstıklı dondurma olan , aynı şekilde çok taze ve leziz diğer bir pasta bu. Çok beğendim.

Pasta ,kahve faslı bitince Karamelli Macchiato iyi bir tercih oldu. Başarılı. Aroması yerinde her şey kararında.

Kahve durağı hem kahveleri hem pastaları açısından beni çok mutlu etti. Bu arada çayı da tazeydi , söylemeden geçemem. Fiyatalara gelince, Limonlu Cheesecake 9 tl , Antep Rüyası 9 tl , Türk Kahvesi 5,50 tl , Karamelli Macchiato 7,50 tl , çay 3 tl . Afiyet olsun.

Kahve Durağı Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart