Kapı 7

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
30.09.2013

Kızılayda eskiden Konur 1 sokakta bulunan Kapı 7 Konur 2 sokağa taşınmış.Ne zaman taşınmışlar bilmiyorum ama hoş bir mekan olmuş.Garsonları gayet ilgili. Kızılayda gidilebilecek mekanlardan biri.Çok büyük değil,gerçi arka tarafı var mı görmedim ama önbahçesi gayet sevimli.


İş çıkışı karnım aç olduğu için birşeyler yemek istedim. Aslında menüde birçok çeşit var diyebilirim. Tavuklu Mantarlı Krep yemek istedim. Görüntü olarak gayet güzeldi.Tadı da fena değildi.Birkaç eleştirim var tabi. Öncelikli olarak krebi çok kalındı ve iyi pişmemiş gibi geldi bana ya da kalın olduğu için böyle hissetmiş olabilirim.İçindeki tavuk parçaları çok küçük küçük doğranmıştı.Aslında bu yemekte tavuk parçaları biraz büyük olmalı.Mantarın tadını hiç almadım diyebilirim.İçine haşlanmış mısır parçaları konulmuş. Mısır sevmeyen biri için hoş olmamış,bence sevenler için bile içindeki mısır miktarı fazlaydı.İçinde olması gereken sosu yeterli değildi. Açıkçası çok tatmin etmedi beni.


Üstüne bir Türk Kahvesi içelim dedik.Kahvelerimiz geldi ama su gibiydi.Geri gönderdik.Yeni gelen daha güzeldi.

Kapı 7de fiyatlara gelirsek Tavuklu Mantarlı Krep 8 tl,Türk Kahvesi 5 tl, Soda Limon 3 tl. Fiyatlar gayet makul. Yemeği her ne kadar çok beğenemesemde hizmet gayet iyiydi.Bu yüzden kararsız bir kart bıraktım. Bu mekana bir şans daha verilebilir. Afiyet olsun.




















  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    30.09.2013 Harun

    Eskiden sürekli adresinizdi son günlerde kapalı olduğunu düşünüyordum meğer adresi değişmiş iş çıkışı arada bir uğrardım sayenizde yeni yerini öğrendim gene uğrayacağım teşekkürler

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    08.05.2014 Kapı7

    O zamanlar çok yeniydik,Aşçılarımız değişti,Garsonlarımız yine aynı şekilde devam etmekte,yemeğe gelirsek dediğim gibi aşçılarımız yeni olduğu için şimdiki aşçılarımız daha özenli ve daha iyi.Herzaman Bekleriz. Konur231/A Kapı7

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart