Kocatepe Cafe Bistro

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
11.12.2013

Ankara Kızılaydaki Selanik caddesini bilmeyen yoktur. Selanik caddesinde köprünün hemen bitiminde yer alan Kocatepe Cafe Bistroya bir uğrayalım dedik. Son günlerin en çok atak yapan mekanı Kocatepe Kızılay da bir çok yerde bulunmakta. Şubesi çok olunca kaliteli hizmeti ve enfes sunumları ile ilgi odağı olmuş her şubesi. İç dizaynıda oldukça hoş bir mekan.


Kumda pişirilen türk kahvesi ile ünlü bir mekan ve kahveyi pişirdikleri tezgah =)

Gelelim siparişlere önce bir Türk kahvesi deneyelim dedik ve Saraylı Türk kahvesi söyledik, madem kahve içiyoruz birde tatlı bir şeyler söyleyelim tatlı yiyip tatlı konuşalım derken Browni, Devil's Pasta ve Cafe Mocha istedik. Saraylı Türk kahvesinin sunumu harika özel bir tepside su ve küçük çikolata parçaları ile geldi. Kumda pişirilmiş taptaze bir kahve ve harika bir sunum.

Browni beni çok şaşırttı çünkü sıcacık dumanı üstünde çikolatası yoğun bir kıvam ile geldi. Sıcacık Browni yemek isteyenlere tavsiye ederim.

Cafe Mocha güzel bir sunum ve yeteri kadar büyüklükte bir fincan ile geldi yanındaki kalp şeklindeki kurabiyesi çok şeker bir hediyeydi.

Ve adını ilk defa duyduğum ve denemek istediğim Devil's Pasta çikolatalı pastaya benzer bir yapısı var fakat yoğun bir çikolata ve harika bir tada sahip denememiş olan ve çikolata sever herkese şiddetle tavsiye ederim.

Kocatepe Cafe Bistro genel olarak bizi memnun etti fakat çalışanlarının azlığı ve siparişlere yetişememeleri beni çok memnun etmedi. Yalnız sonra öğrendik ki çalışanlardan biri hasta diğeri izinliymiş ve iki kişinin olmayışı onlarıda mağdur etmiş. Sebebini öğrenince hak verdim onlarada. Fiyatlara gelirsek açıkcası pahalı bir yer sunum ve kalitesi lezzeti sizi özel hissettirmekte bu tartışılmaz bir şey takdir sizin. Saraylı Türk Kahvesi 8 TL, Cafe Mocha 8 TL Browni 7,5 TL Devils Pasta 8 TL, Çay 3 TL.


  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    12.12.2013 Alp

    Tavsiyeniz üzere devils pastayı denedim harikaymış teşekkürler gezsek yesek

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart