Kocatepe Cafe&Restaurant

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
19.10.2013

Kentparkta altkatta Kocatepe Cafe.Alışveriş merkezinde gezerken bir şeyler içelim diye uğradık.Dekoru gayet güzel, garsonlar ilgili,tutulan bir mekan olduğu da belli, içerisi dolu.Sıcak sevimli bir ortamı var.Sigara içmek isteyenler için bahçesi de var.Menüye göz attığımda baya bir çeşit olduğunu gördüm. Vejeteryanlar için de güzel seçenekler var. Bir cafe%restaurantta olması gereken, aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü yiyeceği bulabilirsiniz, menüsü zengin.Karnımız tok olduğu için sadece bir şeyler içeriz diye girdik içeri. Ama içeri girdiğimde reyonda pastaları görünce hemen seçtim bir tane. Hepsi çok lezzetli görünüyordu fakat ben Tiramisu seçtim. İyiki de Tiramisu söylemişim,gerçekten çok lezzetliydi. Kahvesi tam kararında,ağızda acı bir tat bırakmıyor. Ben görünüşe bakıp seçtim ama tadı da iyiydi.


Tiramisu yanında da Cappuccino içtim. O da güzeldi.

Kocatepe de fiyatlara gelirsek, Tiramisu 8,50tl,Cappuccino 8 tl,çay 3 tl. Tiramisuyu çok beğendiğim için deneyin derim . Afiyet olsun.


Çok yemek yediğim ve tıka basa doyduğum için açıkçası üstüne yeşil çay içmek istedim. Koca bir bardak yeşil çayım geldi ,süper oldu bu diye sevindim,fakat demleme yeşil çay olduğu için içine o kadar çok çay atılmış ki,çok bekletmememe rağmen inanılmaz acı oldu. Üstüne biraz su ilave ettim fakat o da çözüm olmadı. Sonuç olarak içemedim.

Ortaya da Çikolatalı Pasta (Devil's) söyledik.Çikolatayı deli gibi sevenler yesin bu pastayı.Yoğun bir çikolata komasına sokuyor çünkü sizi. Lezzetli ve tazeydi.


Kocatepe'de fiyatlar ; Çikolatalı Pasta (Devil's) 8 tl çay 3 tl. Seviyorum burayı :) Afiyet olsun.  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    29.10.2013 Mehmet

    Gerçekten Tiramisu harika :)

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart