Köfteci Ramiz

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
10.08.2014

Etlikte forum Avmnin üstkatında Köfteci Ramiz. Self servis olmayan mekanlardan bir tanesi. Çok meşhur bir yer olduğu için Ramiz, içerisi baya bir kalabalık. Mekanla ilgili olumsuz bir şey yok ,garsonları gayet iyi ve ilgili,hemen siparişimizi aldılar.



Menüde yiyebileceğiniz çok bir seçenek yok ,malum burası köfteci burada köfte yiyeceksiniz.Tadına bakabilmek için kaşarlı ve normal köfteden oluşan karışık köfte siparişi verdim. Yaklaşık 15 dk içinde siparişim masamdaydı. Keşke buraya hiç oturmasaydım keşke hiç yemek yemeseydim. Bir köfte bu kadar mı kötü olur. Birkere kaşarlı köftesi bildiğiniz ekşiydi.Nasıl bir tattı o hiç anlamadım.Diğer köfte ise vasatın altında.Yani burası Köfteci Ramiz, nasıl olur da burada köfte böyle olabilir. O ismin başındaki köfteci ibaresi niye var.İnanılmaz mutsuz ve hayal kırıklığı içinde kalktım masadan.Seneler önce Ankamalldeki yerinde de yine aynen böyle bir hayal kırıklığı yaşamıştım ki o daha da beterdi. Sonra bir daha hiç gitmedim,daha sonra bir arkadaşımın ısrarıyla tekrar geldim o zaman yediğim köfte fena değildi,bunlara göre iyiydi bile diyebilirim. Yani bu mekanın bu adı itibariyle böyle bir lüksü yok. Burada köfte bir gün iyi bir gün kötü olamaz.Madem markasınız bu köfte hep lezzetli olmak zorunda. Ayrıca menüde 5 tane köfte var küçük küçük.Bu porsiyonla insan nasıl doyar ancak bir ton ekmek yiyerek. Ne manası oldu ki Balgattaki kilo ile köfte yapan mekanlara giderim aynı paraya ekmek değilde hem de güzel bir köfte yiyerek memnun kalırım.


Köfteci Ramiz'de fiyatlara gelince; Karışık köfte 12 tl,ayran 2,50 tl. Söylenecek daha fazla bir şey yok bir şans daha vereceğimi hiç sanmıyorum.




















 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  14.08.2014 Alp

  Ramiz köfte artık kabak tadı veriyor. Eskiden yediğim en özel köftelerden birisi iken şimdilerde en özelliksiz ve pahalı köfte olarak aklımda... İnşallah bir gün yöneticileri bu mesajları görüp kendilerine bir çeki düzen verirler.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  25.08.2014 Seda Seras

  Eski tadı hiç yok bozmuş ramiz :(((

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  13.11.2014 Kaya Anıl

  Ramiz mi bir daha asla asla ....

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart