KöfteHor

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
03.06.2017

Ankara'da yaşayanlar bilir Çukurambarın girişinde (Eskişehir yoluna göre) Besa Kulenin hemen yanında bir seyyar köfteci iken artık sabit bir büfe haline gelen Köftehor sürekli tüten dumanı ve çevreye yaydığı ızgara kokularıyla eminim ki birçok kişiyi cezbediyor.

Küçük bir büfe olmasına rağmen benim gittiğimde içeride 3 kişi çalışıyordu. Çalışma mantıkları şu şekilde; gidip kasaya ödemenizi yapıp sonra sıraya adınızı yazdırıp siparişinizin gelmesini bekliyorsunuz. Ankara'da çiftlik havasını tek başına yakalamış durumda. Müşterileri memnun ve siparişler seri çıktığı için ayak üstü tercih edilecek güzel bir mekan olmuş.

Köftehorda kokoreç, köfte, adana, tavuk ızgara gibi bir çok seçenek mevcut. Köftesinin lezzetini ben beğendim seyyar köftecilerin standartlarının üzerinde denecek kadar güzel bir köftesi var. Ekmeği ızgara edip sıcak sıcak veriyorlar. Porsiyonları gayet doyurucu. Köftenin fiyatı 10 TL Ayran ise 3 TL. Yolunuz düştüğünde denemenizi tavsiye ederim. Afiyet Olsun.  • Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Besa Kule Yanı Çukurambar Ankara

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart