Künefeci Hasan Masat

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
05.12.2015

Sabahki güzel kahvaltının ardından bir de tatlıyla ödüllendirdim kendimi. Künefe en sevdiklerimden olduğu için bu sefer tercih bu oldu. Hasan Masat uzun zamandır görüpte ha bu gün ha yarın tadına bakayım dediğim bir mekan. Kısmet de bugüne oldu. Mekan ufak birkaç masa var. İsterseniz tatlınızı burada , isterseniz paket yaptırıp evde yiyebilirsiniz.
Adının künefeci olduğuna bakmayın birkaç tane daha şerbetli tatlı seçeneği var. Bir menü vermiyorlar elinize fakat masalardaki servis kağıtlarının üzerinde seçenekleriniz mevcut.

Bizim tercihimiz Künefe oldu , paket yaptırdık. Zaten künefeyi siz gidince yeni pişirip şıralıyorlar . Taze taze künefelerimizi aldık, tadına baktık. Başarılı buldum fakat daha iyilerini de yedim. Yani benim için ilk sıraya oturmadı. Özellikle belirteyim tatlısı çok az. Bence biraz daha olabilirdi tatlı miktarı. Böyle peynir tadı baskın olmuş , ki zaten bu tatlıda peynirin tadı baskın, daha da baskın olmuş.Hasan Masat'da Künefenin kilosu 32 tl, porsiyon olarak isterseniz de 8 tl. Yani aynı hesap. Artık tercih sizin. Afiyet olsun.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    31.12.2015 Salih

    Dikmende oturuyorum bende ve yol üstünde var fakat abartılacak bir künefesi yok bence balgatta bir yer var orası süper yapıyor adını hatırlayamadım hatırlarsam yazarım.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart