Kupa Kızı

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
24.09.2015

Kupa Kızı Bursa'da ünlü bir cadde olan FSM (Fatih Sultan Mehmet) bulvarında. Saat gecenin onikisi olmasına rağmen mekan tıklım tıklım dolu. O doluluğa rağmen hizmet ve güleryüz de gayet iyi . İlk etapta hiçbir olumsuz eleştirim yok. Kalabalığın vermiş olduğu bir gürültü var ama o da çok rahatsız edici değil. Siparişlerimiz alındıktan sonra çok beklemememiz de takdire şayan.


Bu saatte buraya gelmemizin amacı nargile içmek. Nargile pek sevmeyen ben bile sevdim buranın nargilesini. Çok fazla seçenek var. Biz elma ve naneli içtik. Hafifti.
İlk içtiğim şey Türk kahvesi . Kıvamı yerinde , istediğim gibi , beğendim. Farklı olan şey yanında su haricinde elma suyu ikram ediliyor. Ankara'da rastlamadım böyle bir şeye. Güzeldi bence.

Buranın Milkshake'i meşhurmuş. Özellikle çileklisi. Onu da denedim, güzeldi fakat çok da farklı bir tat almadım. Başka yerlerde nasılsa burada da öyle.
Bir de Karadutlu Milkshake var. Tadına ilk defa baktım. Çileklisinden daha baskın bir tat. Ama iyi bence.Bir diğer soğuk mu soğuk içeceğim adından da anlaşılacağı üzere Çilek Frozen. Çok iyi bir görüntü ile gelen içeceğim güzel.


Limonata aslında birçok yerde tadına baktığım bir tat. Ama hep klasik limonata veya naneli limonata denemişimdir. Bu sefer Frambuaz Limonata denedim. Tabi yine limon tadı baskın ama farklı güzel bir aroma tadı vermiş Frambuaz. Farklı lezzet arayanlara önerebilirim. Sade Limonatanın da tadına baktım. O da fena değil.


Bu kadar içmeye artık Kupa Kızında fiyatlara gelebiliriz. Nargile 17 tl , Çilekli ve Karadutlu Milkshake 8,50 tl , Frozen 8 tl , Türk Kahvesi 5,50 tl , Klasik Limonata (Sade) 7 tl , Frambuaz Limonata 7,50 tl . Afiyet olsun.Kupa Kızı Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart