Mangal Kebap

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
05.06.2015

Mangal Kebap Bestekar sokakta yer alan kebapçılardan birtanesi. Mekana girer girmez sizi karşılıyor ve masanıza alıyorlar. Siz siparişleri verdiğiniz andan sonra ikram olan mezeler masanıza gelmeye başlıyor.İlk mezemiz eritilmiş kaşar. Gerçekten güzel ve lezzetli deneyin kesinlikle. Zaten bu mezeyi kötü yapan olursa şaşar kalırım basit bir şey çünkü.

Acılı ezme , kıvamı yerinde ki zaten görüntüden de belli , fakat sıradan ezmelerle aynı özel bir tarafı yok. Ezmeyi de iyi yapan yer arıyorum. Son zamanlarda hep kötü hep kötü.

Semizotlu sarımsaklı yoğurt. Yoğurt ve sarımsağın kıvamı gayet iyiydi. Zaten sarımsağı biraz fazla kaçınca acı oluyor ve yenmiyor.

Sotelenmiş Soğan ,gereksiz bir meze ne görüntüsü ne de tadı iyi.

Bulgur pilavı, görüntü kötü fakat tadı fena olmayan bir ikram. Ama görüntü kötü olunca da insanın içinden yemek gelmiyor.

Sıcacık pidesi gerçekten çok güzel.

Gelelim İçli Köfteye, lezzetli ve doyurucu bir köfteydi. Herkes yapamaz.


Çoban salatası lezzetli ve güzeldi.

Gelelim ana yemeklere ,İlki Tavuk Çöp Şiş. Lezzeti gayet yerinde ve kıvamında pişmişti. İyi pişirilince Tavuk zaten sıkıntısız bir yemek.Bir diğer yemeğim, Patlıcan Kebap. Patlıcanları ve köftesi güzel pişmiş lezzetli bir yemek. Sunumda yer alan soğanlar ise iştah açıcıydı. Patlıcanın mevsimi olmasının da faydası var tabi.


Kıymalı Kaşarlı Pide. Pidesi çok hoş değil. Fakat porsiyon yeterince büyük. Görüntü çok iyi ama lezzet bakımından yeterli değil. Sıradan.

Mangal Kebap'ta fiyatlara gelince, Kıymalı Kaşarlı Pide 12 TL, Patlıcan Kebap 18,50 TL, Tavuk Çöp Şiş 15 TL, Çoban Salata 7 TL, Şişe Cola 3,75 TL, İçli Köfte 4 TL . Afiyet olsun.Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart