Mangall Kasapzade

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
25.05.2014

Ankamall'de alışveriş sonrası eskiden Köfte Baba olarak bildiğimiz (ne zaman değişmiş bilmiyorum)Mangal Kasapzade'de karnımızı doyuralım dedik.İçeri baya kalabalık .Garsonları çok iyi güleryüzlü.Siparişimizi hemen aldılar ,neredeyse 10 dk içinde de istediklerimiz masamızdaydı. Beklemek istemeyenler,acele işi olanlar için iyi bir tercih olabilir diye düşündüm.Mekanın dekorunda göze çarpan değişik bir şey yok,temiz bir yer.Siparişimizi verdikten sonra ikram olan mezemiz(ezme)ve salatalık turşusu geldi. Ezme belki de yediğim en kötü ezmelerden diyebilirim.Turşu deseniz o da öyle.

Arkasından salatamız geldi.Mevsim salatası lezzetli,beğendim.

Ortaya biraz köfte,biraz tavuk,biraz da sucuk istedik. Hepsinin tadına bakarız diye.Köftesi bildiğiniz kağıt gibi ve doğru düzgün lezzeti olmayan bir köfte.İnanın çok şaşırdım hani kötü olur da bu kadar olmaz.Ne doyurucu ne de lezzetli. Tavuk deseniz fena değil.Altı üstü bir tavuk ne kadar kötü olabilir ama burada iyi değil işte :( Sucuğundan bahsetmek bile istemiyorum. Ki kendileri yapıyorlarmış.Bildiğiniz ekşi. Masaya geldiğinde de yeterince pişmemişti gönderip tekrardan pişirttirdik. Bu çok önemli değil sonuçta telafisi var fakat lezzetsiz olmasına yapılabilecek bir şey yok. Burası Köfte Baba iken, ki el mi değiştirdi sadece isim değişikliği mi bilmiyorum,bir köftesi vardı nasıl lezzetli. Sürekli gittiğimiz bir yerdi. İnanılmaz bir hayal kırıklığı yaşadım.Mangal Kasapzade'de fiyatlara gelince 200 gr Tavuk Şiş 8,25 tl , 200 gr Köfte 9,25 tl , 125 gr Sucuk Izgara 8,25 tl ,ayran 2,50 tl , Mevsim Salata 4,50 tl. Fiyatlar ortalama bu tarz olan birçok yerdeki fiyatlar ile hemen hemen aynı. Ama yiyeceklerden memnun kalmadık ki fiyatına bakalım. Umarım yakın bir zamanda bir düzenleme gelir. Afiyet olsun.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  29.05.2014 Aysu

  Köftebabayı bizde çok arıyoruz :( burası hiç oranın yerini tutmuyor doğru tespit

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  29.05.2014 Sami Taştan

  Burayla ilgili anlatıklarınız birebir tutuyor bence ankamallde eskiden en çok yemek yediğim yerdi ama bir kere geldim buraya son oldu, güzel bir yer ama yemeklerin tadını gözden geçirmeliler. Ankamalle gidince self servis sevmeyen biri olarak bu tercihinde kötü olması bu avmden bile uzaklaştırdı beni. Sitenizide yeni gördüm çok güzel olmuş. Bi yere gitmeden önce siz gitmişmisiniz ne diyosunuz diye bakıcam mutlaka:)

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  25.08.2014 Aynur karataş

  Burada köfte baba varken çok iyiydi burası öle kalsaydı keşke :(

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  25.08.2014 adem

  Yarım saattir yemek bitti bir garson gelip te çay içer misiniz demiyor mevzuu çay içmek değil müşteri memnuniyeti önemli olan ankarada en çok yemek yediğim yerdir. Ama bu böyle yapılması hoş değil

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  13.11.2014 Aydın Koç

  Sitenizi çok beğendim öncelikle bunu söylemeliyim,buraya bir kere gittim bir dahada gitmem bu yeterli olur bence

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart