Marco Pascha

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
20.04.2013

Çukurambarda bilinen bir mekan Marco Pascha. Açıkçası ne zaman gitsem çok kalabalık oluyor. İyiki mekan çok büyük de yer bulmak çok zor olmuyor.


Akşam yemeği sonrası tatlı yiyelim bir şeyler içelim diye gittik . Kısmen memnun kaldık diyebilirim. Hizmet mükemmel, garson arkadaşlar çok ilgili, siparişlerimiz hiç beklemedi. Çayımızın yanında çikolatamız ve kurabiyelerimizi ikram ettiler sağolsunlar:)


Hindistancevizli Milkshake içtim. Malesef çok tatlıydı ve yarısını zor içebildim. Beklediğim gibi olmadı.


Ve sırayla tatlılarımız geldi Öncelikle Waffle'ın tadına baktık. Normalde waffle çok tatlı olur. Ama bu waffle'ın kararı okadar iyiydi ki bir porsiyon rahatlıkla yenilebiliyor. İstediğiniz gibi de yapılıyor, nasıl tarif ettiysek öyle geldi. Kesinlikle çok beğendim. Tavsiye ederim.


Ardından çikolatalı cheesecake geldi . Sunum kesinlikle mükemmeldi ama tadında çok ayrıcalıklı bir şey yoktu. Normalde de cheesecake herkesin sevdiği bir tatlı değildir. Cheesecake sevenler için yenilebilecek türden bir tatlıydı. Çok güzel olmasada yenilebilir.

Son tatlımız Profiterol. Çok güzel bir tatlıdır profiterol. Burda da gayet iyiydi. Tatlı ayarı gayet yerindeydi. Ben beğendim. Sütlü ve hafif bir tatlı , deneyebilirsiniz.

Marco Pascha güzel bir mekan . Ve istediğiniz her türlü yemeği tatlıyı burda bulablirsiniz . Fiyatlar da makul, 5 kişi yedik içtik hesap 100 tl geldi :) Gidin görün derim. Afiyet olsun :)















 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  25.04.2013 Burak

  Waffle Güzeldi gerçekten =)

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  27.04.2013 esin

  Cok güzel ferah bir mekan.yediklerimde cok lezzetliydi acikcasi.ufak tefek eksiklikler olsada genel anlamda begendigim bir mekandi.temiz ve hijyenikti en önemlisi tavsiye ederim.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  30.04.2013 özlem

  siteniz ve önerileriniz gayet güzel sizin ve gittiğniz mekanların takipçisiyimm :))

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  18.12.2013 Şule

  Marco Pascha bahçelideki mekanı kapatıp burayamı gelmişl?

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart