Marina Yacht Club

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
15.08.2017

Marina Yacht Club Bodrum merkezde şahane bir konumda bulunan güzel bir eğlence merkezi. Bodrumun güzel akşam havası eşliğinde bir şeyler içebileceğiniz ve güzel müzik dinleyebileceğiniz bir mekan. Açık alanda konumlandığı için sıkıcı boğucu hiçbir tarafı yok. Ayrıca mekandaki görevli arkadaşların hepsi gayet iyi, güleryüzlü ve ilgililer.
Oldukça şık bir mekan, alkollü, alkolsüz pek çok içecek seçeneği var. İsterseniz yemek de yiyebilirsiniz. Güzel mekan güzel ortam açıkçası çok keyif aldık. Yine gitmek isteyeceğim kesin.
Biz meyve kokteyli içtik biri elma biri muz ağırlıklı ikisi de fena değildi. Masamıza hemen meyve ve çerez de geldi.Bizim gittiğimiz gün canlı müzikte Maya Azucena vardı. Harika bir solist olduğunu söyleyebilirim. Şahane bir sesi var ve çok güzel parçalar söyledi. İnanılmaz eğlendirdi bizi. Kendisi zaten Grammy dahil bir çok ödülü var. Çok çok beğendik. Bir tane türkçe şarkı bile söyledi.

Fiyatlara gelirsek meyve kokteylleri 20 tl, ortaya gelen meyve ve çerezler biz sormadan geldiği için aslında ikram sanmıştık ama değilmiş. Onları da ödedik. Onların da fiyatı 10-15 tl arası. Afiyet olsun, iyi eğlenceler.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart