Meşhur Aspava Kebap

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
17.04.2014

Hemen hemen herkes tarafından bilinen ve birçok şubesi bulunan meşhur bir mekan Aspava. Zaten dürümünün tadını bildiğimiz ve sevdiğimiz için bugünkü öğle yemeğini Aspava'da yiyelim istedik.İçerisi tıklım tıklım dolu o kadar az boş masa var ki valla takdir ettim. Çalışanları tabiri caizse arı gibiler. Herkes gayet hızlı ve işini düzgün yapıyor. E tabi kalabalık olmasında öğle tatili saati olmasının da etkisi var diye düşünüyorum. Ama belli, insanlar memnun buradan. Sipariş verdikten 5-10 dk sonra masanıza geliyor yemeğiniz.
Aspavanın en güzel yanlarından bir tanesi ikramlarının bol olması. Siparişi verdiğiniz gibi hızlı olmasının yanında masanızı hemen donatıyorlar. İlk olarak salatamız geldi ve gayet lezzetli.

Hemen arkasından patates kızartması. Ama patatesin üstüne salçalı bir sos döküyorlar ve aslında Aspavada bu sos da meşhur ama bence dürüm için nasıl soruyorlarsa sos olacak mı diye patates için de sorsalar iyi olur. Çünkü sosun geldiği patatesleri yemedik.

Bir Aspava klasiği olan lezzetli cacıklarımız geldi.

Ve döner dürümümüz sonunda karşımızda. Soğansız,sossuz ve kaşarlı istedik. Aspavanın döneri lezzetli. Rahatlıkla yiyebileceğiniz ne yağsız ne yağlı kararında bir lezzet. İster soslu ister sossuz nasıl seviyorsanız. Hayatınızda 1 kere de olsa burada mutlak bir döner dürüm yemelisiniz.


Ve artık ayrılırken son olarak dondurmalı İrmik helva ikramımız geldi. O da fena değil.

Ve gelelim Aspava'da fiyatlara ; Döner Dürüm 16 tl, soslu veya sossuz olunca fiyat farkı var mı bilmiyorum, ayran 2 tl. Çok ucuz diyemem tabi. Yanında gelen ikramların fazlalığı biraz bu fiyatı tolere ettiriyor.Yoksa diğer türlü bir döner dürüm 16 tl olmaz. İşyeriniz yakındaysa paket servisi de var. Afiyet olsun.Su Cafe Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    24.04.2014 Sercan Dolunay

    Gezsek yesek pahalı mekanları araştırıyorum fiyat bilgisi için googlede aratınca sen çıkıyorsun yemek için mekanı da sen bulacaksın bize eminim =)

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    29.04.2014 Serkan

    Aspava iyidir ya :) Dürüm favorim doğru tespit bencede sossuz

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart