Mickey's Burger

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
08.02.2014

Yine bir hamburger macerasına kalkıştık bu sefer de Mickey's deneyelim istedik. Kış aylarında Avmler iyi bir seçenek oluyor.Cepa da Mickey's'i görünce açıkçası en iyi hamburgerleri bulma gibi bir takıntım da olduğu için burada yemek istedim.İlk karşılama ve garsonların güleryüzü bizden geçer not aldı.Cepada cafeler sokağında Mickey's Burger dekoruda güzel sayılır.Masada aklınıza gelebilecek her türlü sos var. Mayonez,ketçap,hardal,barbeque sos vs. Extradan sizin bir şey istemenize gerek kalmıyor.

Hamburger yanında belki birçok insan cola sever fakat ben ayran severim. Ayran deyip geçmeyin çok güzel bir sunumla geldi ayran.

İlk tadına baktığım burger Cheeseburger. Tadı gayet güzel. Sunumu mükemmel. Bir sepet içinde bolca patates kızartmasıyla geliyor bütün burgerler.Ve yanında kendilerinin hazırladığı lahana ve havuçtan oluşan yoğurtlu,mayonezli bir sos var.Ben tadını beğenmedim. Hatta tatlı bir tat vardı. İçinde ne olduğunu sordum ,bal varmış. Bal olmamış bence.Burger lezzetli kesinlikle çok bilinen hamburgercilerden daha güzel. Fakat daha iyilerini yemiştim.Köftesinde o aradığım lezzeti çok bulabildiğim söylenemez.


İkinci burgerim Klasik hamburger. Yine Cheeseburger daha lezzetli. Ama tabi köfteler aynı sonuçta. Artık tercih sizin.Son olarak farklı bir burger denemek isterseniz Mantar Burgeri deneyebilirsiniz. İçinde karamelize soğan ve mantarla gelen bir burger. Tabi köftesi için bir şey demiyorum artık ama soğan ve mantar gayet güzel bir tad vermiş. Deneyebilirsiniz.


Yemeğimiz bittikten sonra sağolsunlar çayımızı ikram ettiler. Bir burgercide böyle lezzetli bir çay içeceğim hiç aklıma gelmezdi.Çok tazeydi kesinlikle tebrik ederim. Hatta birkaç bardak içtik. Belki sadece 1 bardak ikramları vardı fakat güleryüzleriyle bize fazlasını bile getirdiler. Teşekkür ederiz. Mickey's Burger'de fiyatlara gelirsek, Klasik Burger Reguler(orta boy) 15tl, Cheese Burger Regular 15,50tl, Mantar Burger Regular 18 tl,ayran 2,75 tl. Burgerlerde ortaboy ve büyük boy seçeneğiniz var.Ona göre de fiyat farkı var. Çok ucuz bir yer diyemem,mesela bence Mantar Burger çok özellikli olmadığı için biraz pahalı. Afiyet olsun.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  16.02.2014 Yeşim Albayrak

  Şuan Cepada cheeseburger yiyoruz :) çok lezetli ağzına sağlık gezsek yesek.

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  22.03.2014 selim karagün

  dün kentparkta burger yenecek bir mekan vardı gittik ve bulamadık yerini sonra burada burger denedik ama diğer mekan daha güzeldi açıkcası bilginiz varmı o mekandan ?

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  23.03.2014 Gezsek yesek

  Selim , kentparkta burger story vardı ama kapanmış panorada da vardı ama galiba orası da kapanmış şuan için biryerde yok bildiğim kadarıyla malesef :(

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart