Midpoint

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
08.03.2014

Panora Avmde giriş terasında bulunan cafelerden biri Midpoint. Şık bir mimarisi hoş bir konsepti var. Garsonlarının bazıları gayet güleryüzlü bazıları da baya bir umursamaz. Şuan isimlerini sormadığım için pişmanım açıkçası. Akşam vakti bir şeyler içeriz sohbet ederiz diye gitmek isteyebileceğiniz bir mekan.


Menü önümüze geldiğinde bir şeyler seçmek için inanılmaz zorlandık. Çünkü her şey inanılmaz pahalı. Cebinizde paranız yoksa yanından dahi geçmeyin. Zaten karnımız aç değildi bizim. Yine de içeceklerimizin yanına ortaya aperatif bir şeyler söylemeyi severim. Büyük uğraşlar sonucu menüdeki Potato Skins'i deneyelim dedik. Çok güzel bir sunumla geldi,tadı için o kadar şahane diyemeyeceğim. Ne atıştırmalıklar gördüm ne kadar lezzetli onların yanından bile geçemiyor malesef. Tabi tadına öyle çok kötü de diyemem. Sadece vasat. 4 dilim kabuklu patates içine dana jambon ve kaşar konularak yapılmış görüntüsü güzel tadı olmayan bir atıştırmalık.Yanında 2 sosla servis ediliyor. Sosları lezzetliydi iyiki o patatese biraz tad verebildik.


Üstüne yeşil çay söyledim. Çaydanlığıyla birlikte servis ediliyor,yani taze taze demleme yeşil çay içiyorsunuz bu güzel.Aşağı yukarı 3 bardağa yakın çay içebiliyorsunuz.

Gelelim Midpoint de fiyatlara, o beğenmediğimiz Potato Skins 14,50tl , aynı fiyata birçok yerde karnınızı tıka basa doyurursunuz.Hiç kimse demesin, ama bu mekan şöyle güzel,böyle özelliği var diye çünkü hiçbir özelliği de yok.Yeşil çay 7 tl ,böyle bir çay fiyatı var ama zaten ondan da pek ucuz bir şey yok ,Daha ucuzu soda,o da 6 tl. Ayrıca hesabı istememize rağmen önümüze hesap getirip koymaları da cabası. Bunu söylediğimizde de bir yanlışlık olduğunu öyle sandıklarını söylediler, biz hesap istemeden nasıl hesap istediğimizi sanabiliyorlar onu da pek anlayamadık. Açıkçası ikinci bir şansı vermeyeceğim bir mekan.Çok hayal kırıklığına uğradım.
Midpoint Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    10.03.2014 Yeşim Albayrak

    Sizi resmen mekandan kovmuşlar gezsek yesek, hiç yakışmamış açıkcası biraz sert kayaya çarpmışlar farkettiklerinde üzülmüşlerdir oh olsun onlara =)

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    10.03.2014 Gezsek Yesek

    Yeşim sorma ya malesef pek hoş olmadı :(

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart