Mr. Cafe&Bistro

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
26.12.2013

Kızılayda Selanik caddesinde MR. Cafe&Bistro Çok büyük bir yer değil ama sıcak ve samimi bir havası var. Mekan hoş ve güzel döşenmiş.İçerisi de baya kalabalık.Sevilen bir yere benziyor. İçeri girdik arkalarda bir masaya oturduk. Neredeyse yarım saat kadar bir garsonun gelip bizimle ilgilenmesini bekledik.Bu hoş olmadı. En sonunda nihayet ortalarda dolaşan bir garson görünce kendimiz bir menü istedik.

Bu mekanın en meşhur yemeği Çin Makarnasıymış. Tabi bu konuda bizi kimse bilgilendirmediği için bu bilgiyi ancak çıkarken öğrendik.Bilmediğimiz için de karışık pizza söyledik. Normal sıradan bir pizzaydı ne lezzetli diyebilirim ne de lezzetsiz.Ama tekrar gelirsem pizza yemeyeceğimi biliyorum. Bir daha gittiğimde mutlaka Çin makarnasını denemek istiyorum.


Gelelim Mr. Cafe&Bistro da fiyatlara karışık pizza 9,75tl, Cola 3,50tl. Afiyet olsun.


  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    30.12.2013 Yeşim Albayrak

    Tepe prime deki piolayı da deneyin italyan restoranı ve harika pizzaları var. Fiyatlar pahalı ama pizza için en güzel seçim gezsek yesek.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    30.12.2013 Gezsek yesek

    Yorumun ve tavsiyen için çok tşk ederim Yeşim Piolayı mutlaka deneyeceğim. Başka önerilerin de varsa mutlaka öğrenmek isterim.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart