Narquilla

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
28.04.2013

Çayyolunda herkesin çok iyi bildiği park caddesinde Narquilla. Şık bir mekan . Güzel büyük bir bahçesi var. Baharda çok güzel oluyor bahçe. Park caddesi tercih ettiğiniz yerler arasındaysa buraya gelmişken Narquillayıda bi görmelisiniz . Hatta maç izlemeye de gidebilirsiniz ;)İlk yemeğim Rampburger , görüntüsü ve sunumu çok güzeldi . Ama malesef tadı o kadar tatmin etmedi. Beklediğim gibi olmadı . İçinde köfte değil dana eti vardı aslında et gayet iyi pişmişti ama çok güzeldi diyebileceğim bi tadı yoktu . Yanında patates kızartması ve rus salatası ile geldi. Yemeği tamamlayan garnitürler olduğu için güzeldi . Ama bir daha gittiğimde Rampburger yemicem.

İkinci yemeğim Taco Kavurma , tadı gayet güzeldi . Çıtır taconun içine kavurma çok güzel olmuş . Et gayet iyi pişmiş ve lezzetliydi . Yanında salata, acılı ezme ve yoğurtla geldi. Yoğurda bayıldım. Öyle normal bildiğimiz yoğurt değil . Süzme yoğurdun içine biraz sarmısak ve mayonez konulmuş. Çok lezzetli olmuş. Sadece bu yemek akşam yemeği olmaz. Çünkü hiç doyurucu değil . Atıştırmak istiyorsanız, öyle çok aç değilseniz tadına bakabilirsiniz .


Narquilla'da fiyatlara gelince, aşağı yukarı Park caddesindeki bir çok yerle aynı. Rampburger 18 tl , Taco Kavurma 19 tl . Çayyolunda Park caddesindeyseniz Narquillayı görün derim . İyi gezmeler ;)  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    01.05.2013 Alp

    Mekanı tercih etmeniz için hiç bir ekstra sebep yok.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    01.05.2013 Aydın

    Burayı biliyorum dedğiniz gibi güzel bir yer ama bu iki yemeğide hiç yemedim diğer yemekleri güzeldir. Bi daha gittiğimde sanırım bunları tercih etmem bende.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart