Otantik Kumpir

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
16.06.2015

Tunalı Hilmi'den Bestekar sokağa döndüğünüzde karşınıza ilk olarak Otantik Kumpir çıkar. Kumpiriyle meşhur bu mekan basit bir dekorasyona sahip sanki bir okulun bahçesindeki kantini andıran bir yer. İçeri girdiğinizde garson hemen siparişlerimizi alıyor ve servis hızlı bir şekilde geliyor.


Siparişlerimizden birtanesi Mexican Kumpir. Patatesi iyi pişmiş tereyağı, kaşar peyniri, kavrulmuş acılı kıyma, jalapeno biberi, taco, Meksika fasulyesi, turşu, zeytin, mısır ile hazırlanmış olan güzel bir kumpir.


Diğer siparişimiz Köfteli Sandwich. Gelen köfteli sandwich tam da dediğim gibi kantin sandviçlerine çok benziyordu köftesi hazır içerisine bir kaç parça domates ve birazda yeşillik ile yapılmış lezzet konusunda hiç bir iddası olmayan bir sandwich. Açıkcası daha kaliteli bir köfte ve yeşillik ile sunulmasını beklerdim.


Diğer siparişimiz ise Sosisli sandwich. Bildiğimiz sıradan bir sandwichti malesef , bu da çok özensiz geldi. Kumpir haricinde diğer siparişler hiç özenli gelmese de Otantiğin tarzı bu galiba.

Genel olarak kararsız kaldığım bir mekan burası. Fakat fiyat olarak da Tunalı mekanlarının ortalamasının biraz altında kaldığı için belki de tarzı budur diye düşünüyorum. Fiyatlara gelirsek Mexican Kumpir 12,90TL, Sosisli Sandwich 7,90TL, Köfteli Sandwich 10,90TL. Afiyet Olsun.


Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart