Özler Döner

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
08.11.2015

Özler Döneri , Ankara'da yaşayıpta ,döner sevipte duymayan pek yoktur. Eskiden en sevdiğim dönercilerden biriydi fakat uzun zamandır gitmediğim için açıkçası kaliteden ödün vermiş mi bilmiyorum. Ee gelmeden bunu öğrenmek mümkün değil.
Tepe Prime'daki şubesi gayet temiz, yeterince kalabalık. Ne kadar kalabalık da olsa mekanın ferah olması bizi cezbetmedi değil. Hizmet iyi, garsonlar hemen ilgileniyor ve siparişinizin gelmesi için yaklaşık 10 dk bekliyorsunuz. Bu da zaten normal bir süreç. Abi kardeş olarak şubeler ikiye ayrılmış fakat ikisinde de tat aynıymış. Çünkü kullanılan et vs hep aynıymış. Demek ki pek fark etmiyor nereye gittiğimiz. Fiyat açısından farklılık olabilir tabi onu da ben bilmiyorum.Siparişimiz alındıktan sonra ikram olan yeşil salata ve soğan salatası, yanında maydanozla birlikte masamıza geldi. Hepsi iyi.


Tabi ki ilk deneyeceğim şey Özler'in klasik döneri . Kesinlikle şahane bir lezzet. Olması gerektiği kadar yağlı. Fakat yanında pilav falan bana gereksiz geliyor çünkü zaten menüde pilav üstü döner seçeneği var. Tırnak pideyle servis edilen bu döneri bence soğanla yemelisiniz.


Merak ettiğim için lahmacunu da denedim. Vasat bir tat. Zaten beklentim büyük olmadığı için beni çok üzmedi. Sonuçta buraya döner yemeye geldik biz.

Diğer seçeneğim sırf menüde gözüme güzel göründüğü için Kapalı Döner. Bildiğimiz kapalı pide içinde döner olanı. Birçok yerde tadına baktığım bir pide bu fakat buradaki beni tatmin etmedi. Kuru bu yüzden de yavan geldi. Yani favorim Servis Döner, daha da ötesi yok diyorum.


Özler Döner'de fiyatlara gelince, artık adından mıdır , Tepe Prime'da olmasından mıdır öyle ucuz değil. Ama aşırı abartıda değil. Servis Döner 20 tl , Kapalı Döner 21 tl , Lahmacun 7 tl , Ayran, Cola 4 tl . Ankara'da yaşıyoruz , şükür döner konusunda sıkıntımız yok. Yani daha uygun fiyatlı güzel döner burada bulmak zor değil. Tabi şunu da unutmamak gerek burası Ankara Dönerinin en iyi temsilcilerinden. İddiası büyük ve haklı. Başta kendi kendime sorduğum sorunun cevabını aldım, kaliteden ödün verilmemiş. Afiyet olsunÖzler Döner Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart