Park Bulvar

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
24.05.2013

Kızılayda bulvar üstünde dikkat çeken mekanlardan biri Park Bulvar. Ortamı hoş ve kalabalık. Beğenilen bir yer . Çalışanları çok güleryüzlü ve ilgili. Özellikle kapıdan girer girmez seni karşılamaları ve masana kadar eşlik etmeleri güzel bir ayrıntı. Park Bulvar açıldığı günden bu yana bu şekilde çalışıyor ve takdir topluyor. Oturduğunuz gibi çalışanlar hemen geliyor ve sipariş alıyorlar. Hiç beklemiyorsunuz .

Karnınız açsa Park Bulvarın yemekleri gerçekten çok çok lezzetli. İlk yemeğimiz Ottoman Burger , menüdeki görüntüsü açıkçası tereddüt ettirmişti beni. Hem çok büyük görünüyordu hem de sanki yemesi zor gibi duruyordu. Çok fazla dökülüp saçılacak bir havası vardı . Ama iyiki söylemişim bu yemeği . Hiç öyle olmadı . Bildiğiniz burgerlerden değil Ottoman burger. Normal olarak köfte bekliyorsunuz ama içinde köfte yok. Köfte yerine jülyen kesilmiş dana eti çok iyi bir seçim olmuş . Ekmeği büyük gerçekten ama , öyle güzel hafifçe kızartılmış ki ne kuru olmuş ne de yumuşak. Çok rahat yenilebiliyor. Et çok iyi pişmiş dana eti olmasına rağmen gayet yumuşaktı. Ben çok çok beğendim. Park Bulvara giden herkesin mutlaka yemesi gereken bir yemek .Tercihiniz salataysa eğer tavuklu salatasını deneyebilirsiniz . Hem kalorisi az hemde fazlasıyla doyurucu . Porsiyon gayet büyük . Sunumu çok iyi . Tadı lezzetli.


Gelelim Park bulvar'da fiyatlara , Ottoman burger 13,50 tl . Lezzetine göre fiyatı gayet uygun. Afiyet olsun :)  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    07.06.2013 Berat

    Park Bulvar gerek konumu gerek mutfağının kalitesini her zaman belli ediyor. Wraplerininde tadına bakın derim ben...

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart