Su Cafe

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
25.03.2014

İş arası öğle yemeğine çıkacaksanız, Kızılaydaysanız ve sakin bir yer arıyorsanız Su Cafeyi tercih edebilirsiniz. Rahatça yemek yiyebileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir mekan. Ki çok da eski bir mekandır, birçok kişinin bildiği.Kızılaydaki klasik cafelerle aynı tarzda.Sadece çalışan arkadaşların biraz daha özenli olması gerekiyor.


Menüde gördüğümüz Buritto'nun resmi ilgi çekici geldiği için denemek istedik. Buritto bir tavuklu dürüm. Tadı da lezzetli. Hatta biraz acı ama rahatsız etmeyen kararında bir acı tad var. Hoşumuza gitti,görüntüsü sunumu da güzel.

Diğer yemeğimiz Karışık Bazza,açıkçası onunda menüdeki fotoğrafı ilgimi çekti. Bildiğiniz pizza fakat daha hafif,daha kıtır. Çünkü pizza hamuru yerine bazlama ekmeği kızartılarak yapılmış. Tadı hoşuma gitti. Hatta pizza hamur oluyor diyenler de Karışık Bazza deneyebilir.


Su Cafe'de fiyatlara gelirsek; Karışık Bazza 8 tl, Buritto 12,50 tl,Sprite 4,25 tl, Freşa (Meyveli soda) 4 tl. Ufak tefek bazı şikayetlerimiz oldu. Onun için de mekan sorumlusu bize yardımcı oldu. Ona da teşekkür ederiz. Yemeklerin lezzeti bizden iyi not aldı. Afiyet olsun.
Su Cafe Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  29.04.2014 Akif

  garsonları çok ilgisiz bencede

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  10.07.2014 Yeşim Albayrak

  bu mekan eskisi gibi gösterişli güzel bir mekan değil, salaş garip bir yer oldu son yıllarda ve inanın çok özensiz bir yer hoş konur sokağın geneli özensiz cafelerle dolu ama neyse

 • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
  10.07.2014 Gezsek Yesek

  Elden geçip düzeltilmeye ihtiyacı var haklısınız

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart