Taco Hut

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
12.06.2015

Evet dumanı üstünde, taze taze bir mekan açıldı bugün Tunalı Hilmi Caddesinde. Mekanın Adı Taco Hut. Adından da belli olduğu gibi Meksika mutfağının farklı lezzetlerini burada bulabilirsiniz.
Tunalı'da cadde üzerinde açılan Taco Hot şirin bir dekora sahip ve minik bir terası var. Siparişiniz olabildiğince hızlı olarak servis ediliyor bu yönden çok güzel bir mekan.Yemeklere gelirsek dediğim gibi Meksika mutfağından çok çeşit lezzet var , fakat biz yoğunluğundan dolayı birkaç tanesinin tadına bakabildik. Sipariş verdiğimiz yemeğimiz Et Quesadillas. Tortilla ekmeği, mozerella peyniri ile lezzetli mi lezzetli bir quesadilla yedik. Tavuk seçeneği de vardı fakat biz eti denemek istedik.
Yanında patates kızartması ve üç ayrı sos ile ikram edildi.
Soslardan ilki süzme yoğurt ve kıvamı , lezzeti çok güzel.
Kırmızı sos acılı Meksika sosu ve lezzeti, acısı gayet yerinde bir sos.
Yeşil sos jalapeno biberinin blenderdan geçilmiş hali desem yeridir. Yanlız jalapenodan böyle bir sos yapılacağı hiç aklıma gelmezdi ve çok beğendiğim bir sos oldu diyebilirim. Ki zaten sevdiğim bir biber.Sıradaki yemeğimiz Et Taco Tabağı. Sunumu ve lezzet açısından farklı benim şahsen tantuniye benzettiğim =) fakat meksika mutfağının örneklerinden taco hot adına yakışır bir taco tabağını sizlere sunuyor.


Acaba buradaki Cheese Burgerin br farkı varmıdır diye denediğimiz fakat bir fark bulamadığımız gibi yediğim kötü burgerlerden birtanesi olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğim bir cheese burger.


Gelelim Tavuk Taco Tabağına. Ben tavuk tacoyu et tacodan daha çok beğendim desem yeridir. Gerek görüntüsü gerek lezzeti gerçekten çok güzeldi.


Genel olarak memnun kaldım diyebilirim. Sizlere de tavsiye ediyorum. Yeni açılan bir mekan olduğu için ilerde daha da iyi olacağını ümit ediyorum.
Fiyatlara gelirsek Et Quesadillas 17 TL, Et taco Tabağı 15,50 TL, Tavuk Taco Tabağı 11 TL, Cheese Burger 17 TL, Cola 3 TL. Afiyet Olsun.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    15.06.2015 Ergun ara

    Tunali da mükemmel mel bir lezzet

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart