Tapas Papas

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
30.03.2013

Yoldan gelmişiz , karnımız inanılmaz aç ve karnımızı doyurabilcek bir yer ararken Larada karşımıza çıktı Tapas . Ee Antalyaya gittiyseniz mutlaka gideceğiniz mekanın deniz kenarı olmasını da tercih ediyorsunuz. Tapas da tam öyle bir yer. Biraz yüksekten denize bakıyor mekan. Çok sıcak sevimli bir ortamı var . Çalışanlar işlerini gayet iyi yapıyorlar. Çok aç olduğumuzu söyleyince en kısa sürede getirdiler yemeklerimizi.


İlk yemeğimiz Piliç Saç Kavurma , tavuk parçaları ve mantar birbirine çok yakışmış ve güzel pişmiş. Sote şeklindeydi ve içinde tabiki domates ve biber vardı. Ek olarak kırmızı biber ( yağ biberi ) konulmuştu. Aslında güzel de olmuş fakat okadar sulu ve okadar çok salça vardı ki içinde bütün tadını almıştı. Bence salça çok gereksiz olmuş. Belki az konulsa çok farkedilmeyebilirdi. Ama çok yoğundu. Ve yemeğin bütün tadını bastırıyordu. Sunumu güzeldi. Pilav ve salatayla geldi. Kavurma yanına pilav çok yakışır zaten. Ama yine de malesef çok beğenmedim.


Diğer yemeğimiz Piliç Tapas , piliç göğsü mantar ve kaşar sosuyla geldi . Zaten geldiği anki görüntüsü yetiyor. Çok başarılı bir sunum. Tadı da görüntüsünden aşağı kalır değil. Çok lezzetliydi. Patates kızartması ve salatayla birlikte güzel bir yemekti .Tapas Papas'da fiyatlar ise normal standartlarda . Piliç Saç Kavurma 13,90 tl , Piliç Tapas 13,90 tl . Gidin görün. Afiyet olsun :)


  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    22.05.2013 aynur

    çok doğru bir tercihtir Antalyada tapas :)

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart