The Big Man

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
15.02.2015

Eski Lara yolunda bulunan The Big Man cafe denizi tepeden görüyor olması sebebiyle dikkat çeken bir mekan. Çok güzel bir iç dekorasyonu olmasının yanı sıra dış bahçesi mükemmel diyebilirim. Baharda buranın nasıl olacağını düşünemiyorum bile. Şahane bir manzara eşliğinde deniz ayaklarınızın altındayken bir çay içmek çok keyifli olurdu.
Garson arkadaşlarda gayet ilgili ve güleryüzlü , mekan şık , ilk bakışta olumsuz bir eleştirim olmadı. Bahçeden bahsedince sadece yazın çok sıcak olduğunu ve dışarda oturmanın zor olduğunu söylediler.
Ayrıca 2 şubesi daha bulunan mekanın diğer cafeleri de gayet güzel görünüyor.

Karnımız tok olduğu için tatlı yiyelim istedik. Bakalım burada profiterol nasıl oluyor bir deneyelim dedik. Görüntü çok güzel sunum iyi, tabağın kenarına sol anahtarı şekli de yapılmış sanırım karamelden, tadına bakmadım çünkü. Ama profiterolü çok sevemedim. İç kreması sıcaktı bu da biraz hamur haline getirmiş tatlıyı, profiterolde içinin soğuk krema olması gerek bence , şekeri de biraz daha az olsa iyi olurdu. Kötü bir tat değil sadece çok lezzetli değil. Ama porsiyon büyük,2 kişiye bile yetebilecek büyüklükte bir porsiyon.Tatlının yanında taze çaylarımızı da içtik gayet güzeldi. Çok açık göründüğüne bakmayın ben öyle seviyorum.

The Big Man 'de fiyatlara gelirsek , Lara zaten Antalya'da biraz daha tabiri caizse kalburüstü bir yer. Bu sebeple de buradaki cafelerde fiyatlar biraz daha yüksek. Profiterol 14,25 tl , çay 3 tl . Mesela o profiterol için bu fiyat pahalı çünkü zaten tadı da iyi değil. Ama genel olarak hizmetten gayet memnun kaldım. Mekanı çok beğendim. Daha net bir şeyler söylemek için yemeklerinden de yemek gerek.O da artık bir dahaki sefere. Sizde bence baharda mutlaka gidin. Afiyet olsun.
  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    05.03.2015 Kadriye Soydan

    Manzarası çok güzel :)

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    05.03.2015 Alp

    Güzel bir mekan tavsiye ederim.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart