Timboo Cafe

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
19.07.2018

Timboo Cafe Kentpark Avmde oldukça revaçta bir mekan. Seneler önce gelmişliğim var o zaman malesef yemekleri çok beğenmemiştim. Üzerinden çok zaman geçti tekrar gelmek istedim. Mekan çok iyi çok ferah, ayrıca hizmet mükemmel diyebileceğim kadar başarılı. Ama çok kalabalık hafta içi akşam olmasına rağmen yer bulmak çok zor. Pek çok kişi bahçede oturabilmek için içeride sıra gelmesini bekliyor. Ama sistem hiç aksamıyor. Herkesi sırayla boşalan yerlere alıyorlar. Gözden bir şey kaçmıyor. Yani siz extra takip etmek zorunda değilsiniz.
Bence oldukça da hoş bir mekan. Gidin yemeğinizi yiyin, üstüne çayınızı kahvenizi söyleyin başlayın muhabbete. Ben pek keyif aldım.
Siparişimizi verdik hemen ekmekler geldi masaya. Ekmek bayat ve soğuktu. Aman dedim yine geçen geldiğim gibi mi olacak yoksa ama dur bakalım bir yemekler gelsin öyle karar verelim.

Uzun zamandır aslında iyi bir burger yemek istiyordum. Hamileliğim boyunca en başta bir kere burger yedim. O da malum hormonlar sebebiyle beni mahvetti. Ondan sonrada bir midem bulandı ki aylardır yemiyordum. Hatta inanın adını bile duymak istemiyordum. Ama bebeğim doğduktan sonra bu hislerin hepsi gitti çok şükür. Yani gezsek yesek kaldığı yerden devam ediyor :)
Bayadır canım çekiyordu burger hadi gelmişken burada yiyelim dedim valla. İyi ki demişim şahane bir burger yedim. 3 peynirli burger tercihim. Malum ben peyniri çok severim burgere de çok yakıştırırım. Mozzarella, parmesan ve cheddar peyniri . Hepsi şahane hepsi süper olmuş. Ama en güzeli tabi ki burger köftesi. İçi sulu, dışı tam pişmiş ama yanmamış. Ayrıca az baharatlı, eti tam hissedebildim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca porsiyon çok büyük yanındaki patates de lezzetli.Bir de ortaya eğlencelik bir şeyler söyledik . Adı da Eğlence Tabağı zaten. Ben bu tarz tabakları da seviyorum . Çayla çok güzel gidiyorlar. İçinde kaşar pane, kızarmış tavuk parçaları, kızarmış soğan halkaları, patates kızartması, tatlı sos var. Tabi birçoğu kuru şeyler. Ben en çok kaşar pane seviyorum. Atıştırmalık için iyi bir tabak bu.Üzerine güzelce çaylarımızı da içtik. Çay bile lezzetliydi. Çok tazeydi :)

Fiyatlara gelirsek 3 peynirli burger 29,50 tl, Eğlence Tabağı 26 tl, ayran 8 tl, cola 9 tl çaylar ikram. Her şeyin fiyatı iyi biliyorsunuz ben bir tek içecek fiyatına takılıyorum bir ayranın 8 tl olması malesef benim kabul edip destekleyeceğim bir şey değil. Biraz normalleşin diyorum mekanlara o kadar.
Genel olarak çok memnun kaldım bu sefer. Afiyet olsun.

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart