Tombiş

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
10.10.2013

Tombiş hızlı ve geleneksel tatlar sunan herkesin çok iyi bildiği ve her kesime uyan damak tadı ile gerçekten güzel bir yemek şirketi. Tabldot yemek şeçeneklerinin yanında menüleri çok talep görmekte.
Yükseldeki şubesi Tombişin genel konsepti ile döşenmiş ve kalabalık bir yer. Bahçe kısmıda yaz aylarında çok fazla tercih ediliyor. Yoğunluğuna rağmen servis hızı gayet iyi.Biz tombişe gelmişken kumru menü söyledik. Menüler genelde yemek + patates kızartması + içecek şeklinde. Kumru çok ahım şahım bir lezzeti olmasa da dolu dolu olması doyurucu olması tercih sebebi olabilir. Tombişin diğer menüleri de kimilerine göre daha güzel bir sonraki ziyaretimizde onlarıda tadıp sizlere aktaracağım.

Patatesler klasik donmuş gıda olduğu için lezzetli güzel gibi şeyler söylemeyeceğim herkes bu donmuş gıdaların lezzetini biliyor.

Fiyatlara gelirsek tombişin yüksel caddesindeki Kumru menü fiyatı 7 TL (Kumru 5 TL Patates 1 TL İçecek 1 TL) şeklinde. Doyuruculuğu ile kıyaslanınca fiyatı gayet uygun . Afiyet olsun.
Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart