Üst Kat

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
03.06.2015

Üst Kat Tunalıda Kuğulu parkın orada Vagas ve Kıtırın yan kısmından merdivenlerle çıkılan bir bar. Konumu çok güzel olan bir yer. Sade ve şık döşenmiş bir mekan.


Oturur oturmaz bir garson tarafından siparişlerimiz alındı. Ve ilk yemeğimiz geldi. Cajun Baharatlı Tavuk Sepeti. Cajun Baharatlı Tavuk Sepeti görüntü olarak çok güzel olsada lezzet olarak o kadar da gösterişli değil. Açıkçası bar ve onun gibi içkili mekanlarda görüntü ne kadar güzel olursa olsun yemekler o kadar da lezzetli olmuyor malesef.


Sıradaki yemeğim Patates Tavuklu Şinitzel , ekmek yerine lavaş getirilen bir yemek . Ev yemeği gibi yapılmış haşlanmış patateslerin yanına lavaşa sarılmış Tavuk Şinitzel. Lezzet olarak fena değildi.


Fettucini Alfredo bir diğer tadına bakabildiğim yemek. Mekanda yediğim ve beğendiğim yemeklerden birtanesi Fettucini oldu , sosu ve porsiyonu yeterli ve doyurucu.

Ve bir diğer yemeğim Mantı. Mantı da porsiyon olarak güzel , yoğurdun kıvamı ve lezzeti yeterliydi.

Genel olarak çok kararsız kaldığım bir mekan. Fiyatlara gelince bir karışıklık olduğu için her yemeğin fiyatını yazamıyorum malesef. Not alabildiğim yemekler. Patates Tavuklu Şinitzel 22 TL , Cajun Baharatlı Tavuk Sepeti 17 TL , Cola 5,5 TL . Genel olarak bu civarda fiyatlar. Kesinlikle lezzetine göre bana çok fazla geldi fiyatlar. Afiyet olsun.

  • Gezsek Yesek | Keşke hesabı hiç ödemesek
    08.06.2015 Lütfü Geldi

    Tunalıda diye iyi bekliyorsunuz fakat hem pahalı hem de lezzetsiz size katılıyorum

  • Tunalı Hilmi Cd. No:114/J Tunalı Hilmi / Kavaklıdere / Ankara
  • 0312 426 2627

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart