Veli Usta Dondurmacısı

Gezsek Yesek tarafından eklenmiştir.
13.08.2015

Bugünlük Alaçatıdaki son durağımız Veli Usta Dondurmacısı. Artık ufak tefek de olsa yiyecek yer kalmadı çünkü. Veli Usta methini duyduğum bir dondurmacı. O yüzden özellikle tercih ettim. Aslında normalde ufak ama o sokaklar için büyük bir mekana sahip Veli Usta. Zaten Çeşme'de birçok yerde görebileceğiniz bir dondurmacı.
Her şey iyi hoş da çalışan 2 kişinin davranışları beni çok rahatsız etti. Sanki satış yapmak istemiyormuşçasına suratsız bir ifade ile karşıladılar bizi. Orada dondurma standının önünde duran biri erkek biri bayan arkadaşın ne olursa biraz özenli olmasını isterdim.
Aklınıza gelebilecek neredeyse her çeşit dondurma var burada. Tabi o kadar çeşidin tadına bakabilmem imkansız. Ama farklı olanları denemek istedim
Damla Sakızlı dondurma zaten Ege'de muhakkak yenilmesi gereken bir çeşit. Gayet güzel. Tahinli dondurma daha önceden rastladığım bir çeşit değil fakat burada görünce onu da denedim o da başarılı ve farklı. Limonlu ve kavunlusu da iyi . Sevenlere tavsiye edilir. Favorimi sorarsanız tabi ki Damla Sakızlı olan. Bir top dondurma 2,50 tl . Afiyet olsun .

Fiyat Listesi

Bıraktığım Kart